Квест кімнати Enigma Escape Game (Енігма) у Львові

Фото до новини Enigma Escape Game (Енігма)
Квест-кімнати від Enigma Escape Game у Львові – це до 90 хвилин високої емоційної напруги і збудженого мозку! На нашій секретній території кожна клітина Вашого тіла приймає участь – командна гра в нашій ескейп рум вимагає точності і логічно правильних дій. Оригінальність сценарію і драйв для усіх учасників ескейп-квесту гарантовано забезпечать наші професійні розробники.
Приходьте, пригоди чекає на Вас – відчуйте «нереальну» реальність!
28 Травня
Субота
29 Травня
Неділя
30 Травня
Понеділок
31 Травня
Вівторок
1 Червня
Середа
2 Червня
Четвер
3 Червня
П`ятниця
4 Червня
Субота
5 Червня
Неділя
6 Червня
Понеділок
7 Червня
Вівторок
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
Каміла
21.02.2021

Залишено відгуків 1
дякую за приємні враження та цікаву гру, це був один з найкращих квестів на які я ходила. Щоправда загадки були складні та від цього ставало ще цікавіше, але адміністраторка Світлана терпеливо нам давала підказки, велике їй дякую
Підтверджено грою
12.02.2020

Залишено відгуків 1
Відвідали цей Квест 10.12.19. В подібному місці були вперше, завдання нелегкі, але логічні . Адміністратор Назар терпляче давав підказки і більше часу, оскільки, після нас не було відвідувачів. Це наш перший досвід у квесті і враження ні на що не подібні, але дуже позитивні. Однозначно рекомендуєм!
Підтверджено грою
03.11.2020

Залишено відгуків 2
Після відвідання цієї кімнати залишились супер позитивні враження! Квест триває 90 хв,цікаві загадки над якими треба подумати. Пройшли на одному диханні. Ще й магнітики з вашою фотографією дають))
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести