Усі квести Львів Enigma Escape Game

Зображення Enigma Escape Game
Квест-кімнати від Enigma Escape Game у Львові – це до 90 хвилин високої емоційної напруги і збудженого мозку! На нашій секретній території кожна клітина Вашого тіла приймає участь – командна гра в нашій ескейп рум вимагає точності і логічно правильних дій. Оригінальність сценарію і драйв для усіх учасників ескейп квесту гарантовано забезпечать наші професійні розробники.
Приходьте, квест кімната чекає на Вас – відчуйте «нереальну» реальність!
14 Квітня
Середа
15 Квітня
Четвер
16 Квітня
П`ятниця
17 Квітня
Субота
18 Квітня
Неділя
19 Квітня
Понеділок
20 Квітня
Вівторок
21 Квітня
Середа
22 Квітня
Четвер
23 Квітня
П`ятниця
24 Квітня
Субота
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
Каміла
21.02.2021

Залишено відгуків 1
дякую за приємні враження та цікаву гру, це був один з найкращих квестів на які я ходила. Щоправда загадки були складні та від цього ставало ще цікавіше, але адміністраторка Світлана терпеливо нам давала підказки, велике їй дякую
Підтверджено грою
12.02.2020

Залишено відгуків 1
Відвідали цей Квест 10.12.19. В подібному місці були вперше, завдання нелегкі, але логічні . Адміністратор Назар терпляче давав підказки і більше часу, оскільки, після нас не було відвідувачів. Це наш перший досвід у квесті і враження ні на що не подібні, але дуже позитивні. Однозначно рекомендуєм!
Підтверджено грою
03.11.2020

Залишено відгуків 2
Після відвідання цієї кімнати залишились супер позитивні враження! Квест триває 90 хв,цікаві загадки над якими треба подумати. Пройшли на одному диханні. Ще й магнітики з вашою фотографією дають))
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести