Квест кімнати Portal. Квест-кімнати у Харкові

Зображення Portal. Квест-кімнати
Нова локація від компанії Портал Квестс в Харкові. Це більше 450 квадратних метрів ігрового простору. У нас ви знайдете класичні гри, портативні, квести в віртуальної реальності, а також зможете відзначити день народження, корпоратив або влаштувати вечірку. Наш простір ідеально підходить як для дорослих так і для дітей. Більш того, у нас можна веселитися і не переживати, що вас хтось зупинить. Зацікавили? Приходьте і ви отримаєте заряд веселощів від наших ігор.
9 Грудня
Четвер
10 Грудня
П`ятниця
11 Грудня
Субота
12 Грудня
Неділя
13 Грудня
Понеділок
14 Грудня
Вівторок
15 Грудня
Середа
16 Грудня
Четвер
17 Грудня
П`ятниця
18 Грудня
Субота
19 Грудня
Неділя
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
09.08.2021

Залишено відгуків 1
Квест отличный! Нас было 4 человека и понравилось всем. Для всех это не первый квест, но всё-равно каждый остался доволен, что добавляет ещё один плюс. От себя хочу отметить такие положительные стороны: - локация маленькая, но при этом максимально эффективно используется. Отдельный респект за продуманность. - по ощущениям, вообще не следишь за временем, т.к. погружен в происходящие на все 10...
Підтверджено грою
Елена Самыгина
15.07.2021

Залишено відгуків 1
Были в разных комнатах ,но эта напомнила чем-то нашу любимую игру форд буаяр)) было все последовательно ,необычно ,просто настолько погружает в атмосферу средневековья... В общем однозначно рекомендуем! Оценка отлично!
11.01.2021

Залишено відгуків 1
Нам очень понравилось. Антуражненько и захватывающе. Кайфонули.
Підтверджено грою
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести