квест план Барбаросса

Кількість гравців:
від 2 до 5
Обмеження за віком:
14+
Рівень складності:
Жанр:
Дійство
Актор:
ні
Тривалість гри:
60 хв
4
Вартість гри:
500 - 600 грн
Знижка Імениннику:
30%
Знижка Клубної Картки:
10%
Знижка для двох:
Не діє
Подарунковий сертифікат:
Діє
Мова спiлкування:
ua, ru
* знижки не сумуються
* вартість гри вказано за команду
QuestRoom > Київ > Дійство > план Барбаросса

Ви вирушаєте в часи Другої світової війни, в особі радянських шпигунів. Пройшов слух, що німці готують підступний план по нападу на Радянський Союз. Вашого головного агента під прикриттям, Штірліца, викрили. Командування відправляє вашу шпигунську групу, щоб відшукати небезпечний план супротивника і запобігти війні! Вся країна чекая на ваш успіх. Не підведіть!!!

Адреса: Київ, вул. Саксаганського, 37

Ми не беремо комісію за бронювання гри на сайті з гравців. Якщо у квесті вам повідомили зворотню інформацію, будь-ласка, напишіть нам на info@questroom.com.ua

Грати тут:

Україна, мiсто Київ, вул. Саксаганського, 37

Відгуки о квесті "план Барбаросса"
Написати вiдгук
Ви вирушаєте в часи Другої світової війни, в особі радянських шпигунів. Пройшов слух, що німці готують підступний план по нападу на Радянський Союз. Вашого головного агента під прикриттям, Штірліца, викрили. Командування відправляє вашу шпигунську групу, щоб відшукати небезпечний план супротивника і запобігти війні! Вся країна чекая на ваш успіх. Не підведіть!!! план Барбаросса

Адреса: вул. Саксаганського 37

план Барбаросса 500 600 600 UAH UAH "2018-05-28"
план Барбаросса
Рейтинг
2.9
2
Складність
3
1 Ідея, сценарій кімнати
1 Рівень загадок
1 Антуражність
1 Місцеположення
1 Персонал
1 Рівень складності
1 Загальне враження

Бронировала через сайт "План Барбаросса" на 11.11.2017 и 12.11 .2017 на 19.10 мин. и 19.30 мин. на прохождение со своими сотрудниками по работе, пришло 2 смс с текстом "Bron na Plan Barbarossa (дата) v (время), detali za tel +38 (067) 989 77 39" НО КОГДА МЫ ПРИШЛИ ДЛЯ ПРОХОЖДЕНИЯ КОМНАТЫ - ЕЁ ТАМ НЕ ОКАЗАЛОСЬ, ПОЗВОНИВ ПО НОМЕРУ ДЕВУШКА, КОТОРАЯ РАБОТАЕТ С САЙТА https://qimnata.com/rooms/plan-barbarossa/СКАЗАЛА, ЧТО ОНА ЗАКРЫТА и брони никакой не могло быть. МЫ ОЧЕНЬ остались недовольны, испорченное настроение,потерянное время, подпортили нам корпоратив. НАПИШИТЕ хотя бы,что она не работает,чтоб другие люди не попали в ту же ситуацию, что и мы.

5 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Місцеположення
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Мне очень понравилось, я не специалист, но тут было круто))) очень хотел сделать все без подсказок, не вышло.. один раз позвонил)

Також дивляться