Квест-кімната Квест-головоломка (Hunters Game), Київ

Місто:  Київ
Страх:  без жахів
Історія:  Дитячий квест, розрахований на 10... Дитячий квест, розрахований на 10 хвилин, після закінчення якого, у вас є можливість виграти призи. Але тільки в тому випадку, коли ви пройдете всі завдання правильно. Для дітей від 5 років, підлітків і навіть дорослих. У нас знайдуться розваги для відвідувачів будь-якої вікової категорії. <br> Даний квест особливо популярний на наших атракціонах. Квест-головоломка з великою кількістю завдань і розгадок, не буде нудно нікому, адже у вас на все 10 хвилин і ви, напевно, хочете отримати приз по закінченню. Стенд з призами покаже, наскільки ви везучий і який приз випаде саме на вас. <br> Компанія спеціалізується на створенні квестів з натуралістичними ефектами професійного рівня і в різних жанрах.
Квести і ігрові кімнати - це модне розвага для сучасної молоді і дорослих із залученням розуму, кмітливості та інтелекту. Ми розробляємо гри на сучасному рівні, з усіма зручностями, тільки для вас. Квест-кімнати в Києві, в ТЦ «Дрім Таун 2», запрошують всіх любителів екстриму, головоломок, і тих, хто просто любить проводити своє дозвілля цікаво і в компанії.
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Веселі квести / Квести для дітей
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Не вказано
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест-кімната "Квест-головоломка":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність

БРОНЮВАННЯ Квест-головоломка

Відгуки на квест "Квест-головоломка"

На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, Оболонський проспект 21б, ТРЦ Дрім Таун 2
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Квест-головоломка"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.