VR квест Signal Lost (Втрачений сигнал) (MirVR), Одеса

Місто:  Одеса
Страх:  без жахів
Історія:  П'ять годин тому несподівано було... П'ять годин тому несподівано було втрачено зв'язок з секретної дослідною станцією «Асгард», що обертається навколо Землі. Пізніше станція перейшла на загасаючу орбіту. До того, як «Асгард» увійде в атмосферу нашої планети, залишився всього годину. Якщо станція впаде на Землю, це призведе до мільйонів жертв. Ви є частиною аварійної бригади, яка повинна відновити працездатність систем станції, необхідних для корекції орбіти. Щоб зробити це можливим, ваша свідомість буде в цифровому вигляді інтегровано в експериментальну модель роботів-інженерів, які, на щастя, зараз проходять випробування на інший орбітальній станції поблизу.Що ховається всередині космічної станції, яка тепер здається млявою, і куди зник її екіпаж? Знайдіть відповіді і відремонтуйте головний бортовий комп'ютер, щоб запобігти аварії. Читати повністю
Мова: RU, UA, EN
Жанр:  Віртуальна реальність / Квести пригоди
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  VR квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Категорія рейтингу: Квести VR - віртуальна реальність
VR квест "Signal Lost (Втрачений сигнал)":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Signal Lost (Втрачений сигнал)"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Одеса, Катерининська, 89
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Signal Lost (Втрачений сигнал)"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.