VR квест Аліса в країні чудес VR (MirVR), Одеса

Місто:  Одеса
Адреса:  Катерининська, 89 , район Приморський
Страх:  без жахів
Історія:  Прийміть участь в вирі подій і відчуйте... Прийміть участь в вирі подій і відчуйте себе на місці Аліси! Пориньте у світ, де існує диво! Вам належить розгадати таємниці Червоної королеви, яка зачарувала час в країні чудес. Випивши зменшує зілля, слідуйте за Білим Кроликом через заплутані лабіринти задзеркалля, де все перевернуто з ніг на голову. Допоможіть застряг в часі Капелюшника навести порядок на шаленому чаюванні. Чеширський кіт вкаже вам шлях через зачаровану гущавину Темнолесья. Прислухаючись до підказок мудрого Абсолема, врятуйте фей, які знають секрет злої королеви. Знайдіть спосіб проскочити повз карткової варти в наповнений хитромудрими пастками замок, щоб перемогти Червону королеву, звільнити від чар головну годинну вежу і врятувати чарівну країну. Дивовижні мешканці країни змушені просити вашої допомоги. Щоб відновити порядок в чарівній країні, вам необхідно відновити хід часу і повалити Червону Королеву ... Читати повністю
Мова: RU, UA, EN
Жанр:  Віртуальна реальність / Квести пригоди
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  VR квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
VR квест "Аліса в країні чудес VR":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Аліса в країні чудес VR"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Одеса, Катерининська, 89
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Аліса в країні чудес VR"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.