Квест-кімната Фабрика іграшок (FunTaskTic (Київ)), Київ

Місто:  Київ
Страх:  без жахів
Історія:  Ви потрапили на казкову фабрику... Ви потрапили на казкову фабрику іграшок. Ця фабрика славилася тим, що шила для дітей багато іграшок і дарувала дітям радість. Але недавно фабрику захопили покемоні! Вони зламали швейну машинку і вона перестала виконувати свою роботу. Ваша команда була направлена для того що б розкрити таємницю покемонів і відкрити машинку. Для цього Вам потрібно зловити всіх покемонів і застосувати всі свої знання! Шкільна програма не допоможе! Від Вас чекають допомоги - здається перша підказка є на стінах кімнати ... Знайти відповіді не просто, але ще складніше вийти з кімнати, в якій Ви шукайте відповіді. Допоможете зловити покемон? Чи зможете вибратися?
Дитяча квест-кімната «Фабрика іграшок» від квест-організатора FunTaskTic розрахована на вік дітей, починаючи з 6 до 8 років! Діти проходять квест самостійно, що їм дуже подобається, тому що вони відчувають себе вже зовсім дорослими, як їх батьки! Основним кредо наших квестів є те, що всі квести добрі, без жахів і страшилок! Оптимальна кількість дітей в квесті: 4-6 чоловік. Така кількість максимально сприяє командоутворюючі роботі! Ведеться відеоспостереження. Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести для дітей
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Не вказано
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест-кімната "Фабрика іграшок":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність

БРОНЮВАННЯ Фабрика іграшок

Відгуки на квест "Фабрика іграшок"

На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, вул.Михайловська, 22-Д
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Фабрика іграшок"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.