Квест Валізна фабрика (EnigmaRoom)

Місто:  Київ
Адреса:  вул. Юрківська 34 АкБ (код від під`їзду -347) , район Подільський , станція метро Тараса Шевченка
Страх:  без жахів
Історія:  Працівники, що прийшли на роботу... Працівники, що прийшли на роботу отримують термінове і дуже важливе замовлення на виробництво ексклюзивного валізи.
Але для того щоб виготовити ексклюзивний валізу їм необхідно переналаштувати виробничу лінію і запустити у виробництво новий виріб. Дана робота абсолютно непроста і для її виконання необхідна злагоджена робота всіх співробітників і певні знання.
Велика кількість механічних вузлів, електроніки і нестандартних завдань занурюють в повну сюрпризів виробництво чемоданний фабрики. Співробітникам фабрики необхідно сконцентруватися і запустити конвеєр для виробництва нового валізи.
Нова квест-кімната «Чемоданна фабрика» вражає уяву своїми складними механізмами.
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести пригоди / Технологічні квести
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою, Картою
Кiмнат у квестi: Бiльше нiж одна
Квест "Валізна фабрика":
Оцінка на основі 20 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Після бронювання квесту необхідно внести обов'язкову передоплату в розмірі 50% на ігри, які починаються після 22-00. Повернути передоплату можливо тільки при скасуванні бронювання за 12 годин до початку сеансу.
Відгуки на квест "Валізна фабрика"
Середній бал 4.84 на основі 20 відгуків
Відгуки (20):

Залишено відгуків 1
Прекрасное место для отдыха, Отличный ассортимент и выбор квестов, Многие часы безудержных эмоций по всем квестам вам гарантированы. Очень дружелюбный персонал. Гибкость ума подвергается проверке довольно сурово. Интерес вызывают так же антураж и оформление комнат и помещений вне квеста. Так же хотелось бы отметить то что до комнат удобно добираться. Если вам захочется повеселиться с умом то это ваш выбор.
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Прошло почти 17 месяцев после посещения Фабрики и до сих пор квест не выходит из памяти. То ли из-за его сложных и интересных загадок, его технологичности или же из-за того, что это мой самый первый квест... Выбирался исключительно из-за его славы, как самого технологичного и он ее полностью оправдал! Однозначно рекомендую! Но если это тоже ваш первый квест, стоит подумать, ведь мы без помощи оператора точно справиться не смогли бы!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
0 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Сложная, но безумно интересная комната. Винтажный антураж был очень крутой - с раритетными чемоданами очень интересно играться. В комнате есть загадки на любой вкус, но будьте готовы к не простым задачкам. Персонал был терпелив к нашим затупам и давал подсказки в нужный момент. Рекомендую всем кто любит провести в копании время за головоломками и загадками!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул. Юрківська 34 АкБ (код від під`їзду -347)
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Валізна фабрика"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.