Квест Жуків острів (Ресторан ), Київ

Місто:  Київ
Страх:  Не вказано
Історія:  Квест по Жуковому острову, це вам і... Квест по Жуковому острову, це вам і задоволення, і відпочинок на свіжому повітрі, і пізнавальні завдання ... Загалом, купа емоцій!
Даний квест є різновидом геокешинга. Геокешинг - пошук схованок за допомогою GPS-координат.
У нашому випадку, кожен зі схованок дає нам підказку на наступний і, в кінцевому підсумку, призводить до фінішу.
На початку гри, команда (3-5 чоловік) отримує набір запечатаних конвертів. У деяких з цих конвертів міститься інформація, необхідна для проходження маршруту. Але не всі конверти містять корисну інформацію. Є також "" помилкові "", які містять сторонній текст, який не має відношення до маршруту. Вони створені спеціально для того, щоб самі любобитние учасники не змогли перехитрити організаторів;) За кожен розкритий "" помилковий "" конверт буде відніматися час, і навіть якщо ви зможете пройти весь квест до кінця - на жаль, ви залишитеся в тих, хто програв.
Щоб визначити які конверти є "" потрібними "", необхідно вирішувати завдання і знаходити коди, нанесені на об`єкти по маршруту. Код являє собою буквено-цифрове значення, нанесене помаранчевою фарбою. Щоб не було різночитань, поруч з кодом зображений знак - "" Маяк "". Щоб почати гру команді необхідно знайти конверт №1 та розкрити його. У конверті буде міститися наступна інформація:
1. Координати GPS
2. Історична довідка про місцевість, де проводиться квест (або інша історична інформація, пов`язана з тематикою квесту);
3. Завдання, яке потрібно виконати (логічне, математичне і т.п), або - пошук коду з описом місця знаходження цього коду)

Виконавши правильно завдання, команда отримує відповідь. Ця відповідь є підказкою до наступної точки маршруту. Наприклад, відповідь на завдання - "" СТО "". Команда повинна знайти конверт, який підписаний "" СТО "" і відкрити його для отримання наступних координат. І так до фініші, а де він, дізнаєтеся пройшовши квест)

Локація: Жуків острів, ліс, біля ресторану Маячок
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести пригоди / Квести для дітей
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест "Жуків острів":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність

БРОНЮВАННЯ Жуків острів

Відгуки на квест "Жуків острів"

На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, вул. Лютнева, 58а
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Жуків острів"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.