Квест Лігво Z (AR Escape Room)

Місто:  Київ
Адреса:  вул. Предславинська 24 , район Печерський , станція метро Палац Україна
Страх:  легкий переляк
Історія:  У цій кімнаті Ви познайомитесь з... У цій кімнаті Ви познайомитесь з унікальними медичними розробками геніального доктора, кожна з яких є симбіозом наукової думки і надприродної жорстокості. Задля досягнення медичного прогресу, доктор проводив експерименти на біоматеріалі - ув`язнених концтабору, принесених в жертву в ім`я "порятунку людства". Лабораторія доктора - майстерня життя і смерті, де з`єднуються жах і великі відкриття. Де досі живуть монстри, приховані від людських очей, і приречені на вічне життя. Де небезпека і страх просочили атмосферу так сильно, що тільки найсміливіші і сильні здатні знайти звідти вихід. Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Екшен квести / Психологічний квест
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Кiмнат у квестi: Бiльше нiж одна
Квест "Лігво Z":
Оцінка на основі 5 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Від 2 до 4 осіб 800 грн, 5 осіб 1000 грн, 6 осіб 1200 грн. Гра після 22:30 додатково доплачується 300 грн до вказаної ціни гри.
Відгуки на квест "Лігво Z"
Середній бал 5 на основі 5 відгуків
Відгуки (5):

Залишено відгуків 1
Спасибо большое за яркие впечатления. Дети , после квеста «Логово Z”, с восторгом делились впечатлениями. Отдельное спасибо внимательному и вежливому администратору. Простите, не знаю его имени. Но он создал настроение!!!! Рекомендуем!!!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
4 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою

Не люблю оставлять комментария, но тут аж захотелось. Крутая комната со смыслом, что редко встретишь. Загадки разные, на любой вкус и цвет и все логические и интересные. Очень важно слушать подсказки персонажей и принимать решения обдумано. Ведь только вы в ответе за финал игры, он там не один! Получили с друзьями массу удовольствия и впечатлений, спасибо создателям за такой качественный и продуманный до мелочей квест, и приятной девушке администратору!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Играли впятером, всем было чем заняться. Квест многокомнатный, антуражный, больше напоминает представление. Есть необычные загадки. Стоит быть внимательными к аудио подсказкам персонажей квеста. Загадки не сложные и больше требуют внимательности. Прошли за пол часа, но решили доиграть еще и второй вариант развития событий. Нашей команде очень понравилось. Приветливый и общительный персонал:)
4.8 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
5 Антуражність
4.5 Локацiя
5 Персонал
2 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою

Контакти:
Київ, вул. Предславинська 24
Відео Трейлер
Подивитися відео превью до квесту
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Лігво Z"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.