Квест Лігво Z (AR Escape Room), Київ

Місто:  Київ
Страх:  легкий переляк
Історія:  У цій кімнаті Ви познайомитесь з... У цій кімнаті Ви познайомитесь з унікальними медичними розробками геніального доктора, кожна з яких є симбіозом наукової думки і надприродної жорстокості. Задля досягнення медичного прогресу, доктор проводив експерименти на біоматеріалі - ув`язнених концтабору, принесених в жертву в ім`я "порятунку людства". Лабораторія доктора - майстерня життя і смерті, де з`єднуються жах і великі відкриття. Де досі живуть монстри, приховані від людських очей, і приречені на вічне життя. Де небезпека і страх просочили атмосферу так сильно, що тільки найсміливіші і сильні здатні знайти звідти вихід.
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Екшен квести / Психологічний квест
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест "Лігво Z":
Оцінка на основі 6 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 
Від 2 до 4 осіб 800 грн, 5 осіб 1000 грн, 6 осіб 1200 грн. Гра після 22:30 додатково доплачується 300 грн до вказаної ціни гри.

БРОНЮВАННЯ Лігво Z

Відгуки на квест "Лігво Z"

Середній бал 5 на основі 6 відгуків
Відгуки (6):

Залишено відгуків 1
Редко оставляю комментарии, но тут аж хочется) Уже были в нескольких разных квест комнатах, поэтому есть с чем сравнить. Комната огонь, видно, что создавали не с мыслью "ой, да напихаем побольше загадок, пусть решают", а вот прям кто-то постарался и от души придумал интересных штук. Иногда ты думаешь "ну не могли же настолько заморочиться с загадкой", а нет, автор не пожалел творческих решений. С несколькими загадками тупили жестко, боялись что-то сломать или потерять предмет, пару раз решили, что не могли же так сделать сложно, искали ответы попроще, а зря!) Чучуть не успевали уложиться во время, но нам дали доиграть, так как мы были очень близко к выходу. За администратора отдельно спасибо, настроил на прохождение и даже не сказал, что у нас еще никто так не тупил
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
2.5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою


Залишено відгуків 1
Спасибо большое за яркие впечатления. Дети , после квеста «Логово Z”, с восторгом делились впечатлениями. Отдельное спасибо внимательному и вежливому администратору. Простите, не знаю его имени. Но он создал настроение!!!! Рекомендуем!!!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
4 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою

Не люблю оставлять комментария, но тут аж захотелось. Крутая комната со смыслом, что редко встретишь. Загадки разные, на любой вкус и цвет и все логические и интересные. Очень важно слушать подсказки персонажей и принимать решения обдумано. Ведь только вы в ответе за финал игры, он там не один! Получили с друзьями массу удовольствия и впечатлений, спасибо создателям за такой качественный и продуманный до мелочей квест, и приятной девушке администратору!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул. Предславинська 24
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Лігво Z"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.