Квест Парубоцька вечірка (Iдея Квест), Київ

Місто:  Київ
Страх:  Не вказано
Історія:  Кожен, хто хоч раз був на парубоцькій... Кожен, хто хоч раз був на парубоцькій вечірці знає, що може трапитись. Ось із вами трапилась така історія або пригода: після похмілля ви не в змозі знайти свого друга - він зник. Все не так жахливо, але ж він НАРЕЧЕНИЙ! Вам потрібно негайно знайти його. Але де шукати? Потрібно выдправитись по місцям учорашньої слави =) щоб мати хоч якусь уяву куди він міг подітись. А може він був не один?... Треба поспішати, аби зберегти його чесне ім`я. У вас є година до весілля, поспішайте! Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести пригоди / Веселі квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Квест з категорії:  Біля метро, Без ключів
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Парубоцька вечірка":
Оцінка на основі 1 відгука
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Парубоцька вечірка"
Середній бал 4 на основі 1 відгука
Відгуки (1):
Изначально мы шли в эту комнату за экшеном, именно его мы там и получили :) Мы шли искать жениха в этот "не совсем обычный отель", ничего не подозревая, а оказались вовлечены в настоящую интригу! Загадки были логичными и решая их мы получали истинное наслаждение от процесса, а не ломали свой мозг (как это порой бывает в других комнатах).Все шло "как по маслу" :) По ходу игры мы НЕ ощущали потерянности и непонимания, что делать дальше. Мне кажется, вначале нам НЕ стоило по привычке воображать лишних головоломок и додумывать сценарий, тем самым усложняя себе квест. Здесь очень важна внимательность к деталям! Сюжет довольно простой, но в процессе прохождения было много неожиданностей, которые очень подогревали интерес и азарт. Мальчишник выдался на славу!:)
4 Детальніше
3.8 Ідея, сценарій кімнати
3 Рівень загадок
4 Антуражність
4 Локацiя
5 Персонал
3 Рівень складності
4 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул. Юрківська, 28
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Парубоцька вечірка"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.