Квест-кімната Вбивство в замку Сент Марбель (Харків) (IQuest (АйКвест)), Харків

Місто:  Харків
Страх:  без жахів
Історія:  Великі старовинні годинники на стіні... Великі старовинні годинники на стіні східного крила замку Сент-Марбельї майже показували опівночі, коли відбулася ця неймовірна подія, в реальність якого очевидцям складно повірити досі. Гравець, якому за столом покеру раптово посміхнулася фортуна, видавши на руки каре дам і забезпечивши надзвичайний семизначний виграш, раптом звалився бездиханним ... вона зависла в повітрі гнітюча тиша, була порушена жіночим криком. Але, схоже, що не всі учасники цієї трагедії були здивовані ... В управлінні місцевої поліції тишу розірвав наполегливий тривожний дзвінок телефону, що знаходиться на столі комісара. На тому кінці трубки пролунав схвильований голос: «Комісар, ми в графському маєтку Бовези. Ми зафіксували раптову смерть за нез'ясованих обставин відомого банкіра - президента Banque Nationale deParis (BNP) - Девіда Перрін. Причини смерті не встановлено. Відомо лише те, що він знаходився в гостях і грав в покер. Свідки трагедії - офіціант, круп'є і сім, не менш відомих в суспільстві гравців, включаючи самого графа Бовези, в даний момент опитуються. Їхні свідчення вкрай суперечливі, що ускладнює і без цього непросте, загадкова справа ». Ковзнувши поглядом по папці, в якому зберігалися досьє молодих інспекторів, недавніх випускників Вищої школи Національної поліції Франції, комісар не дотримав посмішку. "А що? Непогана ідея. Справа неординарне, потрібен свіжий погляд. Чому б не довірити цю справу новачкам? »Через пів години на місце вбивства виїхала група молодих детективів на перше в своїй кар'єрі офіційне розслідування вбивства ... Квест кімната« Вбивство в замку Сент-Марбельї »знаходиться в місті Харків і створена в кращих традиціях детективних квестів. Антуражності атмосфера, злагоджений сюжет, наповненість загадками і головоломками високого рівня, логічність квесту «Вбивство в замку Сент-Марбельї» не залишать байдужими не тільки поціновувачів детективів. Розрахована на гру команди в складі від двох до шести учасників, квест кімната «Вбивство в замку Сент-Марбельї» порадує як початківців квестерів, так і досвідчених гравців. Щоб вийти переможцями з випробування, запропонованого Вам квестом «Вбивство в замку Сент-Марбельї» Вам знадобиться логічне мислення, спостережливість, уважність, складена командна гра і, звичайно ж, бажання здобути перемогу. Ласкаво просимо в квест кімнату «Вбивство в замку Сент-Марбельї»! Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Детективні квести / Квести пригоди
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест-кімната "Вбивство в замку Сент Марбель (Харків)":
Оцінка на основі 1 відгука
Враження
Складність
Страх
Антуражність

БРОНЮВАННЯ Вбивство в замку Сент Марбель (Харків)

Відгуки на квест "Вбивство в замку Сент Марбель (Харків)"

Середній бал 5 на основі 1 відгука
Відгуки (1):
Очень крутой квест, вот прям очень. Загадки очень интересные и неординарные. Убийца неожиданный(ая).И история интересная))
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
0 Рівень страху
4.5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Харків, вул Громадянська 17
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Вбивство в замку Сент Марбель (Харків)"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.