Квест 6 чуття (Pastka), Київ

Місто:  Київ
Страх:  без жахів
Історія:  Таємна лабораторія "6 чуття" кидає... Таємна лабораторія "6 чуття" кидає виклик любителям темряви. Яка вона, інша сторона твоєї особистості? Тільки ти, темрява та твої друзім продемонструють іншим, на що спроможен людський мозок, коли втрачається відчуття зору. Дійди до розв`язки, покладаючись лише на власну інтуїцію, дотики та найкращих друзів.
Два рівня складності.">Два рівня складності."
Таємна лабораторія "6 чуття" кидає виклик любителям темряви. Яка вона, інша сторона твоєї особистості? Тільки ти, темрява та твої друзім продемонструють іншим, на що спроможен людський мозок, коли втрачається відчуття зору. Дійди до розв`язки, покладаючись лише на власну інтуїцію, дотики та найкращих друзів.
Два рівня складності:
Середній - для підлітків 14+;
Складний - для дорослих 16+.
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квест лабіринт / Морфеус квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест "6 чуття":
Оцінка на основі 2 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "6 чуття"
Середній бал 5 на основі 2 відгуків
Відгуки (2):
После Секретов Хогвартса решилась пойти самую темную комнату Киева и не жалею! Было сложно адаптироваться и поначалу даже страшно, но потом азарт и друзья помогли справиться со всеми заданиями! Очень необычно было искать предметы в темноте и пытаться понять, что с ними делать.
4.8 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
3.5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

23 ноября была с друзьями. Комната уникальная в своём роде. Поначалу было сложно сориентироваться, а потом потихоньку - полегоньку начали что - то понимать. Мы выбрались(ура!) с опозданием на 3 мин(разгадали последнюю загадку, дверь открылась, а мы её просто не заметили!) После комнаты было ощущение, что ты переродился(цвета воспринимались абсолютно по другому). Все радостные и довольные))) Помните, вы сами создаёте себе настроение.
4.2 Детальніше
4 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
4 Антуражність
4 Локацiя
4 Персонал
4 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул. Анни Ахматової 3
Відео Трейлер
Подивитися відео превью до квесту
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "6 чуття"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.