Квест Патологія сну (Сходка), Одеса

Місто:  Одеса
Адреса:  вул. Буніна 39
Страх:  дуже страшно
Історія:  Загадки снів завжди цікавили людство.... Загадки снів завжди цікавили людство. Чи існує грань між снами і реальністю? Відповідь звичайно так, а що якщо ви бачите кошмарний сон і він до болю реалістичний, настільки, що ви починаєте вірити у все, що відбувається ...
У 1987 році, група дослідників, задавшись цим непростим питанням, організувала науковий експеримент з офіційною назвою «Дослідження патології сну». Чим завершився цей експеримент невідомо. Всі напрацювання були загублені, а можливо просто знищені і на те є свої причини.
Перед Вами стоїть складне завдання - повторити дослідження. Чи достатньо у Вас сил і рішучості, щоб погодитися на це? Адже Ви можете зіткнутися віч-на-віч з вашими самими жахливими снами вибратися з яких під силу не кожному ...
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з елементами жаху / Антуражні квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест "Патологія сну":
Оцінка на основі 3 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 
Квест кімната «Патологія сну» в Одесі - це перфоманс в стилі хоррор, якому вдасться вразити Вас і залишити незабутні враження завдяки відмінно вивіреного сценарієм, професійній грі акторів, антуражності, атмосферности і інтелектуальності загадок і головоломок.
Розташований на більш ніж 150 кв. метрів квест «Патологія сну» кидає виклик вашої логічності, спостережливості, зіграності команди в умовах екстремальних ситуацій і обмеженості тимчасового чинника.

БРОНЮВАННЯ Патологія сну

Відгуки на квест "Патологія сну"

Середній бал 5 на основі 3 відгуків
Відгуки (3):
Квест просто бомба очень понравился, мы не когда так не погружались. Нам все понравилось,актеры молодцы.спасибо за проведенное время.
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
2 Рівень складності
5 Загальне враження

Это было невероятно! Погрузились в игру с первой ступеньки вниз, моментами очень жутко и страшно, но нужно выполнять задания, которых много, а не как обычно в хорроре. Масштаб квеста и количество локаций впечатляет! Актёр был на высшем уровне!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Ооочень большой квест. Столько локаций мы ещё не видели! И главное разнообразие. Было конечно стрёмно, но в меру. Актеры предают отмосферы... Комбинезоны (пижамы), так как это погружение в сон, вообще предали настроение, особенно при фотосессии))) Супер! Будем всем рекомендовать.
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
4.5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Одеса, вул. Буніна 39
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Патологія сну"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.