Квест-кімната Аннабель (Кульмiнацiя), Одеса

Місто:  Одеса
Адреса:  пл Соборна 2
Страх:  дуже страшно
Історія:  Сповнившись рішучості утримати Аннабель... Сповнившись рішучості утримати Аннабель від подальших руйнувань і хаосу, демонологи Ед і Лоррейн Уоррен приносять одержиму ляльку в замкнені кімнату артефактів в своєму будинку, помістивши її під «надійне» освячене скло і заручившись благословенням священика. Однак безпросвітна ніч жаху чекає мешканців будинку, коли Аннабель пробуджує злих духів кімнати і їх новою мішенню стаєте - ВИ. Вона не знає пощади. І вона знову з нами. Тепер ніхто не може почувати себе в безпеці. Нікому не втекти, не сховається і не втекти. Вона всюди. Вона хоче пограти. А ціна цій грі - твоя душа ... єдиний спосіб врятуватися, повернути самий зловісний експонат музею на його місце, пройшовши всі найстрашніші закутки і лабіринти страху, а зробити буде це зовсім непросто ... Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Антуражні квести / Квести з елементами жаху
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Квест-кімната "Аннабель":
Оцінка на основі 1 відгука
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Аннабель"
Середній бал 5 на основі 1 відгука
Відгуки (1):

Залишено відгуків 1
Пройдя все квесты от Кульминации, с уверенностью скажу, что «Аннабель» - лучший хорор квест в Одессе, в нем проработано все до деталей (пройдёте его и поймёте о чём я). Рекомендую брать второй уровень сложности (с актёрами), так намного интереснее, актрисы справились с ролями на все 100. Отдельное спасибо нашему любимому администратору Екатерине.
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
3 Рівень страху
4 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Одеса, пл Соборна 2
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Аннабель"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.