Онлайн квест Навколо світу за 120 хв онлайн-квест (Ума Палата), Запоріжжя

Місто:  Запоріжжя
Адреса:  Онлайн
Страх:  без жахів
Історія:  Французький письменник Жюль Верн... Французький письменник Жюль Верн написав роман "Навколо світу за 80 днів" в якому, Филеас Фогг, побився об заклад, що зможе обігнути земну кулю в термін не більше ніж за 80 днів, з огляду на технічні можливості 19 століття. Зараз у нас 21 століття і технології зробили крок далеко вперед. Ми пропонуємо Вам обігнути земну кулю за 120 хвилин. Використовуючи Гугл карти і інтернет. На шляху до фінішу Вас чекають захоплюючі завдання, головоломки та звичайно ж веселе проведення часу))) Переваги онлайн-квестів: Це цікаве, веселе, цікаве проведення часу Можна грати одному, з сім'єю, або з друзями навіть якщо вони зараз на іншому краю світу, головне, що б у них був доступ в інтернет. Ви можете грати з іншими командами по Україні Завдання в квесті різноманітні і цікаві - це і ребуси, і анаграми, і різного роду загадки. Щоб виконати завдання, знадобляться ті ж навички, що і в квест-кімнатах, але є один плюс швидкий доступ до пошукових систем)) Кількість завдань: 15 Для участі в грі знадобиться: До 2х годин вільного часу і гарний настрій Команда: може складатися з необмеженої кількості людей, цікаво буде навіть одному Грати можна з будь-якого пристрою в якому є доступ до Інтернету, але рекомендуємо мати хоча б один комп'ютер на команду Необхідний навик користування гугл-картами Спілкування з командою організовано через zoom і вайбер або телеграм Читати повністю
Мова: RU, UA, EN
Жанр:  Онлайн квест / Веселі квести
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Онлайн квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Не вказано
Онлайн квест "Навколо світу за 120 хв онлайн-квест":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 
Відгуки на квест "Навколо світу за 120 хв онлайн-квест"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Запоріжжя, Онлайн
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Навколо світу за 120 хв онлайн-квест"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.