Квест-кімната Mind Horror (Замкненi (Київ)), Київ

Місто:  Київ
Страх:  жахіття
Історія:  Під час операції спецназу маньяк-убивця... Під час операції спецназу маньяк-убивця був тяжко поранений і впав у кому. Але викраденої дитини з ним не знайшли. Ви – кібердетективи. Надягши шолом, ви опинитесь всередині пам`яті психопату і муситимете знайти, де він сховав жертву. Вмираючий хворий мозок буде не радий вашому втручанню. Дуже не радий. Щоб не з`їхати з глузду, треба впоратися за 60 хвилин.
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Віртуальна реальність / Квести з елементами жаху
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою, Картою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест-кімната "Mind Horror":
Оцінка на основі 1 відгука
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 
Mind Horror - це квест віртуальної реальності.

БРОНЮВАННЯ Mind Horror

Відгуки на квест "Mind Horror"

Середній бал 5 на основі 1 відгука
Відгуки (1):
Квест «Mind Horror» - наш 177 квест и всего второй в формате VR. Поэтому скорее можем сравнить его с обычными квест-комнатами. Это направление квестов только начинает развиваться у нас и обещает быть чем-то мегаинтересным и совершенно необычным. Так и есть. Квест в формате VR это максимальное погружение в иную реальность. Таких спецэффектов и ощущений в обычной квест-комнате пережить просто невозможно. Все настолько реалистично, что даже через час после окончания игры нас не покидало ощущение, что мы обладаем сверх возможностями и можем не только летать, но и прицельно стрелять просто разжимая ладони )) Помимо спецэффектов нам очень понравилось, что сам квест это не просто набор сменяющихся локаций, а реальные задания, которые надо выполнять, подключив смекалку и логику. В игре много взаимодействий с предметами, разного рода существами (весьма неприятными), полеты, необычные локации и крутейшие приключения. Очень рекомендуем данный квест к прохождению и с нетерпением ждем новые квесты VR от провайдера «Взаперти».
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул. Саксаганського, 30Б. Вхід через арку.
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Mind Horror"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.