Квест-кімната Еквілібріум (Замкненi (Київ)), Київ

Місто:  Київ
Страх:  легкий переляк
Історія:  Ми живемо в світі, де немає... Ми живемо в світі, де немає злочинності, безробіття та війн. Тому що уряд контролює думки і почуття кожного громадянина. Така наша плата за стабільність —тотальний контроль.
Комітет безпеки регулярно проводить перевірки пам'яті всім членам суспільства в пошуках правопорушень. Виявленим злочинцям стирають усі спогади.
Сьогодні була якраз така перевірка. І... я нічого не пам'ятаю!
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Атмосферні квести / Технологічні квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою, Картою
Квест-кімната "Еквілібріум":
Оцінка на основі 1 відгука
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Еквілібріум"
Середній бал 5 на основі 1 відгука
Відгуки (1):
Наш 207й квест в общем списке и всего лишь 2й после долгого карантинного перерыва. Квест-комнаты «Взаперти» - это всегда высочайшее качество, как в плане загадок и сюжета, так и реализации. «Эквилибриум» именно такой. Квест доставил настоящее наслаждение игрой, когда все логично, красиво и нет ничего лишнего. Помещений и загадок ровно столько, сколько нужно, чтобы уложиться в 60 минут без спешки и лихорадочной беготни. Есть много абсолютно новых загадок, которые нам не встречались ни в одной другой квест-комнате. И за это огромнейший респект создателям. Кто часто играет в квесты, может себе представить, как это, придумать что-то новое в этой индустрии. Все загадки сработали без осечек и огрехов, которыми часто страдают квесты других провайдеров. За это ребятам второй респект. Приятно, когда в квесте тебя не посещают мысли типа «это мы что-то не так делаем или у них механизм заглючил». Если говорить в целом, то «Эквилибриум» - это очень добротный эскейп, который оставляет приятное послевкусие, как выдержанный коньяк. Для опытных квестеров он просто обязателен к посещению. Получите массу удовольствия. Для новичков он тоже будет не только интересен, но и полезен. Именно такие комнаты, как «Эквилибриум» выставят вашу планку оценки качественности квеста на правильный, высокий уровень. Еще раз респект авторам! Ждем новые комнаты )
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
1 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул. Рейтарська, 8Б. Вхід у цокольне приміщення зі сторони двору, справа від магазину "kvartira_31".
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Еквілібріум"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.