Квести компанії Family Quest Odessa у Одесі

Зображення Family Quest Odessa
Family Quest - краще проведення часу для сім'ї та друзів! Ви опинитеся в чарівний історію з захоплюючим сюжетом, який захопить Вас з першої хвилини гри. Розгадати таємниці, проявіть свою кмітливість, будьте гранично уважні і виберіться з кімнати за 60 хвилин. Наші квести якісні, цікаві, які перевертають уявлення про стандартні квест кімнатах! Забудьте маленькі підвальні приміщення і перенесений в справжній храм квестів! Family Quest-прекрасна можливість змінити стандартну обстановку і цікаво провести обідню перерву, вихідний, або незабутній День Народження!
22 Вересня
Середа
23 Вересня
Четвер
24 Вересня
П`ятниця
25 Вересня
Субота
26 Вересня
Неділя
27 Вересня
Понеділок
28 Вересня
Вівторок
29 Вересня
Середа
30 Вересня
Четвер
1 Жовтня
П`ятниця
2 Жовтня
Субота
Переглянути останні відгуки
Останні квест відгуки та коментарі від гравців нещодавно відвідавших квест.
Ирина
27.08.2021

Залишено відгуків 1
Сам квест очень колоритный, антуражный, с множеством деталей, комнат и тайных лазеек. Очень красиво и качественно сделан. Один из лучших по антуражу на которых мы бывали. Но есть одно но - это девушка администратор, которая изначально не брала трубку довольно долго, мы не знали как зайти во внутренний двор и нужна была ее помощь, с 5го раза она ответила и провела нас. Затем начало было немного ...
Підтверджено грою
13.08.2021

Залишено відгуків 1
12.08.21 были в квесте Гарри Поттера. Красивая девушка, блондинка, в черном платье, отзовитесь)) мой инстаграм grom120821 напишите мне, пожалуйста) P.S. Квест очень хороший, племянникам очень понравился, были в восторге. Обслуживание так же на высшем уровне.!!!
25.06.2021

Залишено відгуків 1
Отличный семейный квест! Загадки умеренной сложности, очень антуражно и сюжетно!
Статті про квести
Розділ присвячений різній інформації про квести