Квест Божевільне чаювання (Locky quest rooms), Київ

Місто:  Київ
Страх:  без жахів
Історія:  Ох вже ці кролячі нори! Вічно через них... Ох вже ці кролячі нори! Вічно через них потрапляєш в якісь халепи. Так і цього разу, згадавши свої давні пригоди в Країні чудес, Аліса вирішила провідати там своїх друзів. Спочатку все йшло як завжди - вона почаювала з Божевільним Шляпником, поразгадувала загадки Березневого Зайця, почухала за вушком Чеширського Кота і відвідала Гусеницю. Вона вже збиралася додому, як раптом все пішло шкереберть. Розгнівана минулими витівками Аліси Червона Королева довідалася, що дівчинка знову навідалася до Королівства і вирішила помститися їй за свою загублену корону. І лише тільки Аліса порівнялася з її садом, Королева схопила її, сховала, а дорогу до неї загородила безліччю перешкод і загадок. Тепер Королева серйозно має намір відновити своє царство в Країні Чудес і на цей раз без всяких чаювань, жартів, ігор та інших дурниць. Всіх друзів Аліси чекає покарання, а жителів Королівства - справжня тиранія розгніваної Королеви. Так що, якщо не знайдеться сміливець, який зможе знайти і звільнити Алісу - веселощам в Королівстві настане кінець. О, може бути ви могли б стати цим сміливцем? Так-так, точно, тільки ви зможете допомогти врятувати Королівство від сумної долі і повернути Алісу додому! На щастя, кроляча нора, ведуча в Країну чудес, все ще відкрита. Ось, правда, у вас буде всього 1 година, тому що після всіх цих подій Білий Кролик зовсім засмучений і може в будь-який момент закрити вхід в нору. Так що вам доведеться поквапитися, якщо після порятунку Аліси ви хочете повернутися додому! Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Фентезі квести / Квести пригоди
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Божевільне чаювання":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Божевільне чаювання"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, вул. Коновальця 44а
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Божевільне чаювання"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.