Квест Голодный дiм (Green Doors), Одеса

Місто:  Одеса
Страх:  страшно
Історія:  Цю жахливу історію, нам розповів один з... Цю жахливу історію, нам розповів один з пацієнтів психіатричної лікарні.Пару років назад він знайшов оголошення, про те що здається будинок за неймовірно низькою вартістю!Відмінний варіант відсвяткувати закінчення универа з друзями!Для розваг знайшли гру з назву "Ігри тих, що вижили"!Вже дуже хотілося вразити дівчат!Якби тільки знали чим обернуться ці враження. Трохи осмілівши, компанія все-таки наважилася зіграти в гру, в ході якої, як виявилося, молоді люди, самі того не знаючи, провели якийсь ритуал!Тим самим прив`язавши щось страхітливе до будинку!Щось,що граючи з ними їх же і згубило, залишивши в живих одного, в чиї слова насилу віриться!Нашого героя!Який замкнутий в чотири стіні, стверджує, що жертва це будинок не є рахунок!і він знову і знову є з`являється в оголошення, що б уталить свій жадання голоду!!!
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з акторами / Квести з елементами жаху
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Так
Тип оплати:  Не вказано
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест "Голодный дiм":
Оцінка на основі 4 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність

БРОНЮВАННЯ Голодный дiм

Відгуки на квест "Голодный дiм"

Середній бал 5 на основі 4 відгуків
Відгуки (4):

Залишено відгуків 1
Не первый мой квест, здесь очень приветливый администратор(девушка), очень крутые логические загадки. Актеры на высшем уровне, страшные) Сама истрория квеста иньересная, жуткая.Всем советую)
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження


Залишено відгуків 1
Это очень-очень-очень круто. Атмосферно, жутковато, вместе с тем логично и очень интересно. И хотя разумом понимаешь, что ничего страшного произойти не может, в некоторые моменты находит полный ступор. Очень много зависит от состава команды, от реакции всех ее членов. Нам удалось пройти квест за 59 минут только благодаря слаженным действиям и восприятию страшных эпизодов с юмором. Обслуживание очень хорошее. Актер в меру страшный, а его всегда неожиданное появление держит в напряжении до самого конца. Очень рекомендую комнату всем любителям острых ощущений.
4.8 Детальніше
4.5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
4.5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
4 Рівень страху
3.5 Рівень складності
5 Загальне враження

Это был самый крутой и самый страшный квест, который нам когда либо приходилось проходить!!! Организаторы создали атмосферу на 5+, стирается грань между реальностью и игрой - и это нереально круто! Отдельное спасибо актерам, ребята, это сногсшибательно! Пугают до дрожи в коленках, так, что впадёшь в ступор и даже пошевелиться не можешь, но при этом тебя никто не трогает и нет никаких физически неприятных ощущений. Адреналин зашкаливает! Мы в восторге! Большое спасибо организаторам "GREEN DOORS" РЕКОМЕНДУЕМ!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Одеса, проспект Шевченко 23б
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Голодный дiм"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.