Квест-кімната У лігві маніяка (Emotion club), Павлоград

Місто:  Павлоград
Страх:  дуже страшно
Історія:  Класичний хоррор-квест, гра насичена... Класичний хоррор-квест, гра насичена логічними загадками і оригінальним антуражем. Емоції будуть загострюватися з кожною хвилиною перебування. Страх і веселощі Вам забезпечені!
Матеріалізувався Ваш найстрашніший кошмар - після відмінного відпочинку на природі в компанії друзів, Ви прокинулися в клітці страшного будинку. Ваші очі зав'язані і Ви не знаєте як вибратися. Є одна дуже погана новина - Ви в лігві маніяка. Але, є і хороша новина - маніяк, який живе в цьому будинку страждає роздвоєнням особистості - одна особистість вбиває, а інша залишає підказки, даючи можливість жертвам вбивці врятуватися. У Вас є всього 60 хвилин, щоб скористатися підказками і вибратися з лігва, в іншому випадку Ви залишитеся тут назавжди ...
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Квести з елементами жаху / Екшен квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест-кімната "У лігві маніяка":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "У лігві маніяка"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Павлоград, вул. Дніпровська, 172б
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "У лігві маніяка"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.