Квест-кімната Супергеройський квест (Emotion club), Павлоград

Місто:  Павлоград
Страх:  без жахів
Історія:  Ви поринете у дивовижний світ пригод,... Ви поринете у дивовижний світ пригод, як діти так і дорослі будуть в захваті від можливості відчути себе справжньою супергеройський командою і врятувати наше місто від вибуху.

Ви команда супергероїв! Підслухавши радіохвилю поліції Вам стало відомо про те, що в місті закладена бомба. Місто у пітьмі. Зворотний відлік вже почався, рівно через годину місто буде знищений. Ваше завдання, за 60 хвилин знешкодити бомбу і врятувати наше місто. Збирайте компанію друзів і разом, як супергеройський команди, вирушайте виконувати свою місію.

Особливості квест-кімнати супергеройський квест полягає в тому, що немає вікових обмежень на проходження даного квесту. На гру можуть прийти як дорослі від 2 до 5 осіб, так і діти у віці від 9 років. Але не думайте що і дорослі і діти будуть виконувати одні й ті ж завдання - ми спеціально розробили квест таким чином, щоб кожен зміг отримати свої неймовірні емоції при проходженні Супергеройське квесту
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Квести для дітей / Веселі квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест-кімната "Супергеройський квест":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Супергеройський квест"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Павлоград, вул. Дніпровська, 172б
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Супергеройський квест"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.