Квест-кімната Чистилище (Outlast Quest), Одеса

Місто:  Одеса
Адреса:  пров. Нахимова 1/3 , район Приморський
Страх:  дуже страшно
Історія:  Потрапляючи в царство Темряви, вас... Потрапляючи в царство Темряви, вас очікують муки, біль і страждання. Кожен, хто наважиться подивитися страху в очі буде схильний до страшним випробуванням. Чистильник спостерігає за кожним з Вас і не дасть ні хвилини спокою. Квест кімната «Чистилище» - це дуже динамічний, що розривають всі звичні шаблони хоррор-перформанс, який понесе вас в іншу реальність. Якісний антураж, цікаві загадки, зухвала і професійна гра акторів на безлічі локацій, які займають більше 180 квадратних метрів, - все це допоможе вам повністю зануритися в події сюжету. Вам доведеться бути гранично уважними і обережними, щоб вижити і вибратися з Чистилища. Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Квести з елементами жаху / Квести з акторами
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Квест-кімната "Чистилище":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Чистилище"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Одеса, пров. Нахимова 1/3
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Чистилище"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.