VR квест Signal lost (Liuteranska) (Flexagon), Київ

Місто:  Київ
Адреса:  вул. Лютеранська 21 , район Печерський , станція метро Хрещатик
Страх:  без жахів
Історія:  Секретна дослідницька станція «Асгард»... Секретна дослідницька станція «Асгард» обертається навколо Землі, але контакт раптово втрачений ... Кілька годин тому на «Асгарде» був зареєстрований сильний електромагнітний імпульс, після чого станція перейшла на іншу орбіту. Станція увійде в атмосферу Землі через годину! Вплив цієї гігантської станції на поверхню планети сильно вдарить по людству. Завдання вашої антикризової команди - активувати функціональність системи для корекції орбіти. Що стоїть за цією станцією і куди подівся її екіпаж? Вам вирішувати знайти відповіді або померти в найбільшій катастрофі в історії людства. Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Віртуальна реальність / Антуражні квести
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  VR квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Категорія рейтингу: Квести VR - віртуальна реальність
VR квест "Signal lost (Liuteranska)":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Квест- клуб віртуальної реальності Flexagon. Проводимо групові ігри з використанням шоломів віртуальної реальності. Навіть не просто гри - квести. У цьому полягає наша перша унікальність. Квести, як такі, вже добре відомі по всьому світу. Індустрія цього виду розваг росте протягом останніх 5 років. Ми пропонуємо нове враження. Занурення у віртуальний світ. З'єднуємо розвиток комп'ютерних технологій з уже відомими розвагами.
Відгуки на квест "Signal lost (Liuteranska)"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, вул. Лютеранська 21
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Signal lost (Liuteranska)"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.