Квест Тюрьма Гуантанамо (Quest Town)

Місто:  Київ
Страх:  Не вказано
Історія:  Тюрма Гуантанамо, що знаходиться на... Тюрма Гуантанамо, що знаходиться на військовій базі США на Кубі - це всесвітньо відомий табір для осіб, звинувачених владою США в тероризмі, військових злочинах, масових вбивствах, а також злочинах проти людяності. За роки свого існування Гуантанамо знайшла славу неприступної фортеці і в`язниці з найсуворішим режимом. Для того щоб втеча була неможливою: частина тюрми, де ув`язнені відбувають покарання, знаходиться під землею. Але 4 роки тому неможливе все-таки сталося - стався бунт і масова втеча ув`язнених. Злочинці потрапили на волю і почали мстити всьому світу, який так жорстоко повівся з ними раніше. Терористичне угрупування ІГІЛ з радістю прийняла в свої ряди своїх нових союзників і почала діяти ще більш активно. Першим ділом вони вчинили зухвалий напад на в`язницю і помстилися всьому персоналу, учинивши безглузду й нещадну різанину. Це потрясло світову громадськість, і в`язницю довелося закрити. Але на цьому вони не заспокоїлися. Даною терористичному угрупованню вдалося розробити
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести пригоди
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Тюрьма Гуантанамо":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Тюрьма Гуантанамо"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, вул Артема 28А, оф 1 (Січових стрильців)
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Тюрьма Гуантанамо"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.