Інші розваги Треш-Квач або Треш-Сало (Occulto Quests), Одеса

Місто:  Одеса
Страх:  легкий переляк
Історія:  Пам'ятайте як здорово було в дитинстві... Пам'ятайте як здорово було в дитинстві пограти в хованки? Це непередаване відчуття азарту і нескінченного веселощів до сих пір згадується з ноткою ностальгії;)
Пориньте у вир радості та нешкідливих пустощів на антіквесте "Сало в темряві". Класичний сценарій в незвичайній атмосфері подарує вам розрядку від трудових буднів і дозволить вам знову відчути себе дитиною.
Міняйте навколишнє оточення за своїм бажанням - від веселої гри в неоновому освітленні до адреналінового сплеску на треш-рівні.
Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Екшен квести / Квести з елементами жаху
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Інші розваги
Актор:  Так
Тип оплати:  Готівкою
Інші розваги "Треш-Квач або Треш-Сало":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Гра в лабіринті з візуальними і аудіо-спецефектами за мотивами гри "квача" за різними сценаріями. Можливо зробити гру страшної з акторами. Антіквест - немає ребусів і замків. Всі кімнати задіяні одночасно, відкритий ігровий світ.
Активна гра в шоломах і захисних окулярах. Приходьте в зручному одязі і взутті, без високих зачісок, бантиків, ірокезів і т.д. Шкіряні та білі штани не рекомендується надягати для гри.
Дітей до 12 років супроводжує ведучий.
Відгуки на квест "Треш-Квач або Треш-Сало"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Одеса, Соборна площа, 4
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Треш-Квач або Треш-Сало"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.