Квест-кімната У пастці Бермуд (FunTaskTic (Київ)), Київ

Місто:  Київ
Страх:  без жахів
Історія:  Нарешті, настали довгоочікувані... Нарешті, настали довгоочікувані канікули і дуже довгоочікувана морська подорож, яку Ви чекали і готувалися цілий рік! Ваш шлях починається з порту в Лісабоні, а кінцева мета казкова Ямайка в Карибському морі! І все б нічого, якби незрозуміло з якої причини не збилися навігаційні системи та управління кораблем вийшло з під контролю! До того ж, щось сталося з дверима рубки, де Ви перебуваєте: її заклинило! І у Вас всього година щоб відновити системи управління ...
Вік: 10-13 років.
Підходить для сімейного відвідування, тоді вік дітей може бути і менше: від 8 років.
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести для дітей / Сімейний
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест-кімната "У пастці Бермуд":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 
Квест «В пастці Бермуд» спрямований на отримання корисних навичок спостережливості, логічного мислення та уважності, він вчить працювати в злагодженій команді, чути один одного і допомагати.
Провести дитячий день народження в квесті «У пастці Бермуд» буде не тільки захоплююче, але і корисно. Впоравшись із завданнями, (в разі виникнення складнощів, дітям обов'язково допомагають адміністратори квесту), юні квестори отримають нові навички, стануть впевненіше і зрозуміють, що можуть багато чого досягти самостійно.
За дітьми ведеться постійне відеоспостереження. Оператор квесту знаходиться в діалозі з дітьми і відповідає на всі виникаючі питання.

БРОНЮВАННЯ У пастці Бермуд

Відгуки на квест "У пастці Бермуд"

На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, Вул.Михайлівська, 22Д
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "У пастці Бермуд"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.