Квест Діти Шпигунів (FunTaskTic (Київ)), Київ

Місто:  Київ
Страх:  без жахів
Історія:  Ви - справжні детективи, діти великий... Ви - справжні детективи, діти великий шпигунської сім'ї! Ваша місія - розслідувати справу про зникнення агентів і, можливо, розгадка призведе Вас до ще одного більш важливого і цікавого завданням ..... Але! Часу мало і потрібно проявити чудеса інтуїції і логіки, щоб вибратися з пастки і виконати важливу місію !!! Відвідати квест-кімнату «Діти шпигунів» може команда юних шпигунів від 7 років аж до восьми чоловік. Провести дитячий День Народження в квесті «Діти шпигунів» буде не тільки захоплююче, але і корисно! Впоравшись із завданнями, (в разі виникнення складнощів, дітям обов'язково допоможуть адміністратори квесту), юні квестори отримають нові навички і зрозуміють, що можуть багато досягти самостійно! Ведеться постійне відеоспостереження за дітьми та спілкування між ними і адміністратором. Квест підійде для дітей від 7 до 10 років.
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести для дітей / Сімейний
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест "Діти Шпигунів":
Оцінка на основі 3 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність

БРОНЮВАННЯ Діти Шпигунів

Відгуки на квест "Діти Шпигунів"

Середній бал 5 на основі 3 відгуків
Відгуки (3):
В лютому святкували день народження сина, 9 років. За порадою адміністратора обрали квест 'Діти шпигунів'. Хлопці були у захваті. Просять ще поїхати. Адміністратор допомагала дітям за необхідністю. Дякуємо за гарно і весело проведений час.
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

15 серпня 2019 святкували день народження синочка, вибрали квест "ДЕТИ ШПИОНОВ", діткам дуже сподобались завдання, цікаво провели час та задоволені своєю кмітливістю!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
2.5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

22.06.2019 праздновали ДР дочки, 9лет. Выбрала "ДЕТИ ШПИОНОВ", детям понравилось, не смотря на то что отметили сложность для них была высокая, были подсказки от персонала, помощь в нужный момент, за что огромное спасибо. Дети были горды собой, что все ключи нашли и открыли завертную дверь :). Также, заказали МК поизготовлению лизунов, что также было интересно и актуально для их возраста. Спасибо большое организаторам, за ВАШЕ желание дарить детям радость.
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
2 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, Вул.Михайлівська, 22Д
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Діти Шпигунів"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.