Квест Диверсія (Sector Q - Київ), Київ

Місто:  Київ
Страх:  Не вказано
Історія:  Ви - секретний спецпідрозділ по... Ви - секретний спецпідрозділ по боротьбі з наркоторгівлею, який займається ліквідацією наркокартелів. Але ось уже кілька років ви не в силах вийти на слід одного з найбільш небезпечних у світі наркобаронів. І не дивно ... Так як у нього в підпорядкуванні армія нехило озброєних шибеників і гігантська мережа підкуплених чиновників. А також непогано охороняється і замаскована садиба ... Але на те ви і еліта, щоб діяти нестандартно. За вашим хитромудрим планом, частина групи здається у полон. Природно їх відвозять в ту саму законспіровану садибу. Таким чином інша частина групи дізнається її розташування ... Але тепер доведеться виконати найскладнішу частину плану - вивільнити своїх напарників з полону, запустити систему самознищення секретної садиби, вибравшись при цьому живими ... А це дуже не просто ... Особливо беручи до уваги, що тут довго з полоненими не церемоняться ... За розрахунками "Центру" у вас на все є не більше години ... Час пішов ... Тепер ваші життя і життя ваших друзів в ваших же руках!
Особливість квесту Диверсія в тому, що Ваша команда буде розділена на дві групи. Таким чином, першу частину квесту ви будете проходити окремо. В цьому і полягає складність ... Так як підказки можуть бути в одних, а рішення у інших ... Те ж саме стосується і всього іншого (предмети, ключі і т.д.). Після звільнення друзів, друга частина квесту вже проходиться разом всією групою. Також, з огляду на роздільний старт, квест є не лінійним. Тому кількість учасників тут відіграє більшу роль ніж в лінійних квестах.
Так що збирайте команду і визначайтеся, хто буде вязнем, а хто рятувальником, і вперед, диверсанти! Чекають Вас Пригоди!
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Кримінал квести / Екшен квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Диверсія":
Оцінка на основі 4 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Диверсія"
Середній бал 4.38 на основі 4 відгуків
Відгуки (4):
Очень много раз были на разных квестах, но всегда оставались довольны результатами!!! А здесь увлеклись игрой, самостоятельно решали задачи и не разу не брали подсказки и конечно не следили за временем. Но со стороны оператора ни разу не было озвучено, что заканчивается время или что нам надо поторопится, хотя сколько раз ходили на квесты других компаний всегда нам это озвучивали! А теперь о времени!!! Игра наша длилась от силы минут 40-45!!! Поэтому квест не был пройден, нас попросили освободить игровую зону((( Наша ошибка, что мы четко пришли на начало квеста, НО!!!! при этом нам пришлось ждать еще 10 мин, пока для нас подготовили игровую комнату и потом не спеша нас ознакомили с правилами и провели в игровую зону. На наши вопросы почему не предупредили о времени и о том, что мы зашли позже из-за того что комната не была готова и мы всего играл 40мин вместо 60мин, нам не дали четкого ответа. Поэтому получили негатив, вместо положительных имоций и просто потраченые деньги не оправдали себя до конца(((
3.4 Детальніше
4.5 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
3 Антуражність
5 Локацiя
2 Персонал
0 Рівень страху
3.5 Рівень складності
2.5 Загальне враження

Осталась в восторге от данной комнаты! Проходили вдвоем, потому было сложно, ведь начинаете квест вы по отдельности. Но насколько же интересно было взаимодействовать, коммуницировать и помогать друг другу в таких условиях! За час вдвоем не справились, но за 70 минут успели! )
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
4.7 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Хорошая комната, в которой действительно очень важна командная работа. Логичные загадки и очень хорошее впечателение от квеста.
4.5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
4 Антуражність
4 Локацiя
4 Персонал
3 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Київ, пр-т. Оболонський, 16
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Диверсія"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.