Квест Ва-Банк (EscapeQuest Lviv (Ескейп Оріджн)), Львів

Місто:  Львів
Страх:  без жахів
Історія:  Група банкірів-шахраїв привласнила всі... Група банкірів-шахраїв привласнила всі Ваші заощадження. Вам доведеться піти у Ва-Банк, щоб забрати належні Вам цінності. Ніч... Охоронець спить... У Вас тільки 60 хвилин, щоб проникнути в банк та відкрити сховище, поки не спрацює сигналізація. Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з пограбуванням / Екшен квести
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест "Ва-Банк ":
Оцінка на основі 3 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 

БРОНЮВАННЯ Ва-Банк

Відгуки на квест "Ва-Банк "

Середній бал 5 на основі 3 відгуків
Відгуки (3):
Відвідали квест з компанією на день народження, і були вражені! Вибрались з кімнати десь за 70 хвилин, квест не з легких, але дорога до фінішу була захоплююча і дуже цікава;) Єдине, що б ще хотілось додати - то це якусь інтригуючу музику на фоні, а так все супер, дякуємо!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
0 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою

Квест сподобався Один з найважчих як я приймав участь. З плюсів : багато завдань відсутність кодових замків переходи З мінусів: мало часу На мою думку треба 70 хв для квесту Рекомендую!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Для своих 140 и 141 квестов мы решили выбрать комнаты на одной локации, чтобы не терять зря время на поиски, а применить его с пользой в разгадывании загадок. В решении этой задачи нам помогла локация на ул.Джерельной. Очень удобное расположение и сразу есть из чего выбрать в плане игры. Мы решили остановиться на «Код да Винчи» и «Ва-банк». Именно в такой последовательности, от более простого к сложному. «Код да Вичи» - это классический квест с упором на загадки и минимализм в интерьере (ничто не отвлекало нас от поставленной цели – найти выход). Все, что нужно для того, чтобы пройти это испытание – это логика и наблюдательность. И, как награда, в конце нас ждал очень антуражный финал с красивой и необычной загадкой (такой еще не встречали в предыдущий квестах). «Ва-банк» - это отличная квестовая составляющая + антуражность + элементы экшена. Много интересных загадок, очень правдоподобная атмосфера и ощущение каждой клеткой адреналина, перехлестывающего через край. Задание мы выполнили
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Львів, вул Джерельна 69
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Ва-Банк "
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.