Квест-кімната Буратино (Grand escape room), Одеса

Місто:  Одеса
Адреса:  Фонтанська дорога 20/4 (7-я станція В. Фонтану)
Страх:  Не вказано
Історія:  Існував кінотеатр в якому зберігалося... Існував кінотеатр в якому зберігалося безліч фільмів. Оригінали відомих блокбастерів - Голодні Ігри, Термінатор, Матриця, Код Да Вінчі ... Як то раз під час сеансу показу фільму Буратіно в кінотеатрі сталася пожежа. Величезна кількість фільмів були повністю втрачені, а деякі залишилися лише частково. Здавалося б, що ці світові шедеври будуть назавжди втрачені. Але власник кінотеатру вирішується піти на експеримент і зберегти пам'ять про фільми. Довгі ночі він склеював вцілілі шматки плівки з різних фільмів ... що з цього вийшло, ви зможете дізнатися прямо сьогодні. Сходові на прем'єру його фільму «Буратіно». Читати повністю
Мова: RU
Жанр:  Кіноквести / Фентезі квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест-кімната "Буратино":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Буратино"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Одеса, Фонтанська дорога 20/4 (7-я станція В. Фонтану)
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Буратино"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.