Квест Квартира 302 (Квартира 302), Запоріжжя

Місто:  Запоріжжя
Страх:  страшно
Історія:  Нове життя. Переїзд в інше місто. Ви... Нове життя. Переїзд в інше місто. Ви сповнені надій і очікувань від цього життєвого етапу. Вам пощастило, квартиру Ви шукали недовго. Знайшовши милу, невелику квартирку за прийнятною ціною, Ви з радістю в неї заселилися. Ось тепер все піде добре! Але ... Через якийсь час, ви явно усвідомили, що з квартирою щось недобре. Негатив і похмура енергетика просочують її стіни і, безумовно, впливають на Вас. Болісні кошмари ночами і безсоння стали Вашими супутниками. Вам весь час здається, що в квартирі Ви не один. Почуття чиєїсь незримої присутності переслідує Вас навіть уві сні. Ви впевнені, що в цій квартирі колись сталося щось жахливе, якась страшна трагедія трапилася в цих стінах. І ось, в один прекрасний день, прокинувшись, Ви бачите, що двері Вашої оселі завішані ланцюгами, телефон вимкнений, а вікна не розбиваються !!! Ви в полоні дивного приміщення. Або когось іншого? У Вас рівно одна година щоб прояснити цю загадкову історію, відновити ланцюг відбувшихся в минулому подій і вибратися на свободу. Але в процесі Вашого відчайдушного пошуку підказок, які залишили, очевидно, попередні мешканці квартири, тьма починає згущуватися за Вашою спиною. У цій гонці зі смертю в спробах врятувати своє життя переможець може бути тільки один ... Квест «Квартира 302» вразить Вас цікавими особливостями, захопливим, продуманим до дрібниць сюжетом і навіть досвідчені квестери будуть приємно здивовані. Завдяки насиченому змістом і антуражності оформлення, квест «Квартира 302» реалістичний і тримає в напрузі учасників від початку до кінця гри. Справитися з завданнями квесту «Квартира 302» не так уже й просто, так що варто налаштувати себе на серйозну гру, а якісно підібрані загадки, головоломки, механізми і сюрпризи допоможуть повністю в неї зануритися. Щоб впоратися з завданнями квесту «Квартира 302» гравцям необхідно сконцентруватися, бути уважними, логічно мислити і виявити належну частку холоднокровності. Ви заінтриговані? Чекаємо Вас в квест кімнаті «Квартира 302»! Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з елементами жаху / Квести слідство та розслідування
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Квартира 302":
Оцінка на основі 18 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Квартира 302"
Середній бал 4.52 на основі 18 відгуків
Відгуки (18):

Залишено відгуків 1
Наверное самый лучший и атмосферный квест из всех! Очень антуражные комнаты (а их там не мало к тому же) и действительно создаётся впечатление, что ты сам попал в эту историю. Так же, не могу не отметить, что были логические загадки (до которых очень легко додуматься и самим). Но, единственное хочу предупредить, что будет мимолётно присутствовать актёр (хотя, появляется он очень неожиданно и эффектно я бы сказала). Всем советую пройти данный квест и окунуться в эту атмосферу!)
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
3.5 Рівень страху
3.5 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою


Залишено відгуків 1
Очень понравился, очень много эмоций, актёр очень классный и добрый, всем советую сходить на этот квест!
4.6 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
4.5 Рівень загадок
4.5 Антуражність
4 Локацiя
5 Персонал
4 Рівень страху
4.5 Рівень складності
4.5 Загальне враження
Підтверджено грою

Дважды бронировали комнату в разные дни и дважды не смогли попасть из-за того, что они не работают. Смс о брони приходит, мы приезжаем на локацию, никого нет, перезваниваем - не берут трубку. Худшая организация квестов в Запорожье.
1 Детальніше
1 Ідея, сценарій кімнати
1 Рівень загадок
1 Антуражність
1 Локацiя
1 Персонал
0 Рівень страху
1 Рівень складності
1 Загальне враження

Контакти:
Запоріжжя, пр. Соборний 81
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Квартира 302"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.