Квест Квартира 302 (Квартира 302)

Місто:  Запоріжжя
Адреса:  пр. Соборний 81
Страх:  страшно
Історія:  Нове життя. Переїзд в інше місто. Ви... Нове життя. Переїзд в інше місто. Ви сповнені надій і очікувань від цього життєвого етапу. Вам пощастило, квартиру Ви шукали недовго. Знайшовши милу, невелику квартирку за прийнятною ціною, Ви з радістю в неї заселилися. Ось тепер все піде добре! Але ... Через якийсь час, ви явно усвідомили, що з квартирою щось недобре. Негатив і похмура енергетика просочують її стіни і, безумовно, впливають на Вас. Болісні кошмари ночами і безсоння стали Вашими супутниками. Вам весь час здається, що в квартирі Ви не один. Почуття чиєїсь незримої присутності переслідує Вас навіть уві сні. Ви впевнені, що в цій квартирі колись сталося щось жахливе, якась страшна трагедія трапилася в цих стінах. І ось, в один прекрасний день, прокинувшись, Ви бачите, що двері Вашої оселі завішані ланцюгами, телефон вимкнений, а вікна не розбиваються !!! Ви в полоні дивного приміщення. Або когось іншого? У Вас рівно одна година щоб прояснити цю загадкову історію, відновити ланцюг відбувшихся в минулому подій і вибратися на свободу. Але в процесі Вашого відчайдушного пошуку підказок, які залишили, очевидно, попередні мешканці квартири, тьма починає згущуватися за Вашою спиною. У цій гонці зі смертю в спробах врятувати своє життя переможець може бути тільки один ... Квест «Квартира 302» вразить Вас цікавими особливостями, захопливим, продуманим до дрібниць сюжетом і навіть досвідчені квестери будуть приємно здивовані. Завдяки насиченому змістом і антуражності оформлення, квест «Квартира 302» реалістичний і тримає в напрузі учасників від початку до кінця гри. Справитися з завданнями квесту «Квартира 302» не так уже й просто, так що варто налаштувати себе на серйозну гру, а якісно підібрані загадки, головоломки, механізми і сюрпризи допоможуть повністю в неї зануритися. Щоб впоратися з завданнями квесту «Квартира 302» гравцям необхідно сконцентруватися, бути уважними, логічно мислити і виявити належну частку холоднокровності. Ви заінтриговані? Чекаємо Вас в квест кімнаті «Квартира 302»! Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з елементами жаху / Квести слідство та розслідування
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Квартира 302":
Оцінка на основі 13 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Квартира 302"
Середній бал 4.68 на основі 13 відгуків
Відгуки (13):
Квест просто на высоте, были с друзьями первый раз на квесте в стиле ужасы. Впечатлений море, обсуждаем до сих пор, буря эмоций, всем очень понравилось. Особое спасибо администратору, очень приятно было с ним сотрудничать. Квест очень эмоциональный, загадки все интересные, много комнат - это вообще большой плюс, ну и конечно спецэффекты для нагнетания обстановки. Вообщем квест просто бомба, не зря пошли, всем рекомендую!!!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження
Підтверджено грою

Очень круто и страшно, сложно действовать в страхе, поэтому квест для самых стойких, была истерия, а потом и смех. Администратор просто молодец, отдельный поклон, снимаю шляпу .
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
4.5 Рівень складності
5 Загальне враження


Залишено відгуків 1
Квест просто бомба!!! Очень страшно!!! Актер сыграл невероятно круто!!! Сьарый телевизор это просто жесть.. мы орали как сумашедшие..обсуждаем до сих пор...хотим еще...)) спасибо!!! Рекомендуем всем!!! Не пожалеете!!!
4.9 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
4 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Запоріжжя, пр. Соборний 81
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Квартира 302"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.