Квест-кімната Гримерка стриптизерки (QuaD), Київ

Місто:  Київ
Страх:  легкий переляк
Історія:  Ви - професійні мега-детективи із Н`ю... Ви - професійні мега-детективи із Н`ю Йорку, про яких не чув хіба що ледачий. Настав час вашої щорічної відпустки і ви вирішили провести її, відтягнувшись по повній. Зібравши речі, ви вирушили розважитись у Лас-Вегас, адже він настільки багатий на найрізноманітніші розваги! Побувавши у казино, ви вирішили відвідати нічний клуб. Очікуючи замовлені напої, ви краєм вуха чуєте розмову двох адміністраторів про те, що вже друга співробітниця клубу безслідно зникає, а слідство зайшло в гухий кут... розуміючи, що пройти повз цей злочин вам не дозволяє ані совість, ані професійна етика, ви беретесь розплутати цю справу! Але ви не при виконанні службових обов`язків, отже доступ вам ніхто не надасть... Скориставшись моментом, коли дівчата вибігли танцювати, і, через поспіх не зачинили щільно двері, ви опиняєтесь в святая святих - Гримерці стриптизерки! Але хто би міг подумати, що двері зсередини відчиняються тільки ключем!? Стрип-шоу триває всього годину! Поспішайте дізнатись що відбулося і непомітно залишити місце злочину!!!
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести слідство та розслідування / Кримінал квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Не вказано
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест-кімната "Гримерка стриптизерки":
Оцінка на основі 12 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність

БРОНЮВАННЯ Гримерка стриптизерки

Відгуки на квест "Гримерка стриптизерки"

Середній бал 4.78 на основі 12 відгуків
Відгуки (12):
На новый год получил необычный подарок - сертификат на посещение данного квеста. Прошли квест вместе с девушкой. Это был наш первый опыт в прохождении квест-комнаты. И нам безумно всё понравилось, было очень интересно, получили массу эмоций. Сама комната и её "разгадывание" было настолько увлекательным что мы не заметили как прошёл час, но всё же мы смогли пройти её до конца. В общем впечатление отличное, приятный администратор, всё чисто, аккуратно и опрятно. Рекомендуем всем кто хочет весело и интересно провести время в компании.
4.4 Детальніше
4 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
2 Локацiя
5 Персонал
1 Рівень страху
4 Рівень складності
5 Загальне враження

Самая яркая черта любого квестера – это неуемная фантазия. И создатели комнат, выбрав правильное направление и расставив акценты в нужных местах, могут с минимальными затратами провести всех желающих в мир приключений и удивительных расследований. Квест «Гримерка стриптизерши» - это классический квест-детектив, который идеально подойдет для тех, кто только начинает знакомиться с увлекательным миром квестов. Эта комната не перенасыщена загадками, скорее наоборот. Сюжет линейный, последовательный. Логика не сложная, уровень загадок средний. Несмотря на название, в комнату абсолютно смело можно брать детей-подростков. Их психика точно не пострадает ) Хочется отметить в данной комнате абсолютно нестандартную концовку. Такой мы не встречали ни в одной из пройденных нами 160 комнат. Красивая такая концовочка, можно даже сказать приятно порадовала ) Так, что если вы новичок и хотите приобщиться к армии веселых и находчивых, можете смело отправляться в этот квест и получать свой первый бесценный опыт. Бывалым квестерам этот эскейп будет интересен для пополнения своей коллекции пройденных комнат. И опять же, повторюсь, отличная концовка.
4.3 Детальніше
4 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
4 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
1 Рівень страху
3 Рівень складності
4 Загальне враження

Отличный квест! Особенно подойдёт новичкам. Заставит вжиться в роль и поработать мозгами
4 Детальніше
4 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
4 Антуражність
4 Локацiя
4 Персонал
4 Рівень складності
4 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул. Академіка Ромоданова, 17
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Гримерка стриптизерки"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.