Квест Спадок Предків (AR Escape Room), Київ

Місто:  Київ
Страх:  без жахів
Історія:  Увага! Ви можете змінити хід історії!... Увага! Ви можете змінити хід історії! Ви готові потрапити в 11 століття - часи лицарів і хрестових походів? Вам необхідно буде пройти по Небесному лабіринту, щоб перенестися з далекого минулого в одну з найзагадковіших історій ХХ століття і своїми очима побачити те, як народжується містична легенда про людину, що змінила світ. У вас є рівно година для того що б розгадати таємниці стародавнього роду!
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести пригоди / Детективні квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест "Спадок Предків":
Оцінка на основі 4 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 
від 2 до 4 гравців 600 грн, 5 гравців 750 грн, 6 гравців 900 грн, гра після 22:30 - додатково сплачується 300 грн до вказаної ціни гри

БРОНЮВАННЯ Спадок Предків

Відгуки на квест "Спадок Предків"

Середній бал 4.65 на основі 4 відгуків
Відгуки (4):
Чудова гра!
4.8 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
4 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Отличный квест для любителей думать. Есть загадки которые решаются разными способами. Команде создателей игры удалось создать очень хорошую игру без использования пугалок и спецэффектов. Декорации, сюжет и музыка в игре полностью соответствуют исторической теме. По ходу игры взяли только две подсказки, но как оказалось могли их и не брать, в принципе все очень логично. Мы отлично провели время, всем кто любит думать - рекомендую,
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Квест «Наследие предков» - комната из эпохи первых эскейпов, когда упор делался не на вау-эффекты, а на множество загадок и не меньшее множество отвлекающих моментов. В основу сюжета положены некие исторические события прошлого века и указание на них отражены, как в убранстве локации, так и во множестве артефактов, многие из которых полностью соответствуют тому времени. Квест достаточно сложный, логика запутанная, местами ставящая в тупик. Мы его прошли исключительно на подсказках, хотя в нашем арсенале он – 144 по счету. Новичкам однозначно надо брать в команду кого-то опытного, иначе остаться вам в прошлом веке навсегда ) В общем и целом комната с вопросами, но для коллекции можно попробовать сыграть. Создателям хотелось бы порекомендовать немного комнату откорректировать и привести в соответствие с современными представлениями о квестах. Оператор сказала, что на локации готовится к открытию новая комната. Уверены, что там все должно быть ОК. Так что ждем анонсов )
4.2 Детальніше
4 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
4 Антуражність
4.9 Локацiя
4.5 Персонал
5 Рівень складності
4 Загальне враження

Контакти:
Київ, вул. Предславинська 24
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Відео Трейлер
Подивитися відео превью до квесту
questroom on youtube
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Спадок Предків"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.