Квест Хижак (Гепард), Київ

Місто:  Київ
Страх:  легкий переляк
Історія:  Працюючи у складі гуманітарної місії,... Працюючи у складі гуманітарної місії, Ваша команда займалась доставкою продовольства та медикаментів до важкодоступних місць Центральної Африки.
Після сильного урагану, що пронісся напередодні, керівництво місії ухвалило рішення форсувати доставку гуманітарної допомоги, а для цього -. Розділити Вашу команду на дві групи
Після виконання завдання, обидві групи повинні були зустрінутись у невеликому селі і разом повернутись на базу. Проте у вказаний час другий загін не з`явився. Напевно, щось трапилося? Запідозривши недобре, ви вирішили відправиться на його пошук.
У джунглях, недалеко від села, ви відчули, що за вами хтось постійно спостерігає, крім того, знаходите добре замаскований бункер, що ще більше підсилює підозру і викликає тривогу ...
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести пригоди / Фентезі квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Квест "Хижак":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність

БРОНЮВАННЯ Хижак

Відгуки на квест "Хижак"

На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Київ, проспект Перемоги 139
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Хижак"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.