Квест-кімната Сандзару (Аритмія), Запоріжжя

Місто:  Запоріжжя
Страх:  без жахів
Історія:  Сьогодні ви перетворитесь на справжніх... Сьогодні ви перетворитесь на справжніх ніндзя! Вам буде необхідна уся ваша логіка, кмітливість та взаєморозуміння, щоб довести, що ви - справжня команда, яка зможе пройти усі випробування, не дивлячись ні на які труднощі. Сандзару - у японській культурі - композиція з трьох мавпочок, що закривають очі, вуха та рот. І якщо ви ще не здогадалися про головну родзинку цього квест-руму, то на вас чекає дуже велика несподіванка! Ні, не мавпочки ))) Найбільш оригінальна квест-кімната Запоріжжя чекає у гості сміливих та рішучих! Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести пригоди / Ролевий
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Не вказано
Квест з категорії:  Для початківців
Актор:  Ні
Тип оплати:  Не вказано
Квест-кімната "Сандзару":
Оцінка на основі 13 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Сандзару"
Середній бал 4.93 на основі 13 відгуків
Відгуки (13):
Ставлю твердую пятерку! Идея с тимбилдингом супер!!! Ты не просто решаешь задания, а должен найти общий язык со своей командой, чтобы помочь друг другу. Это было что-то новое для нас, чего до этого в квестах мы не встречали. Конечно посмеялись друг с друга, когда были в качестве обезьянок Сандзару)) Было здорово, весело и интересно! Скучать было некогда.
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
1 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

На данный момент это самый крутой квест в Зп. Очень необычная идея с тимбилдингом и достаточное количество разных головоломок. Ходили по совету друзей. И сами тоже будем рекомендовать всем, т.к. остались очень довольны.
4.9 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
4.5 Антуражність
4.5 Локацiя
5 Персонал
1 Рівень страху
4.5 Рівень складності
5 Загальне враження

Впечатления самые лучшие!!! Праздновали мой день рождения. Команда была из 5 человек, из них 4, включая меня в квест-рум были первый раз. Все вышли в большом восхищении и очень довольные! Девочка администратор умничка большая! Очень корректная, вежливая, приятная. Прошли, конечно с подсказками, но все равно во время вложились, правда почти впритык, за 56 минут. Всем рекомендую, кто любит подумать головой, работать в команде и классно проводить время!!!
4.8 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
4.9 Рівень загадок
4.9 Антуражність
4 Локацiя
5 Персонал
4 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Запоріжжя, пр.Соборний, 152, офис 77
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Сандзару"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.