Квест Гоцман (pautina rooms), Одеса

Місто:  Одеса
Адреса:  вул. Троїцька, 4
Страх:  Не вказано
Історія:  Післявоєнна Одеса продовжує страждати... Післявоєнна Одеса продовжує страждати від бандитизму. Велика злочинна організація здійснила серію гучних пограбувань ощадкас, магазинів і ювелірок. Що змусило карний розділ на чолі з Гоцманом кинути всі сили на пошуки зухвалої банди. У процесі розслідування стає ясно, що в рядах міліції зрадник і подвійний агент. І знову, як колись, підозра падає на самого Гоцмана. Годину тому його заарештувало НКВС. У вас є шанс врятувати Давида Марковича, адже його кабінет ще не обшукували, і можливо, саме там ви знайдете докази, що вказують на справжнього зрадника. Але потрібно поспішати, так як через годину нквд-шники повернуться з обшуком, і друзі Гоцмана вже ніяк не зможуть йому допомогти. Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести слідство та розслідування / Кримінал квести
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Гоцман":
Оцінка на основі 10 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Гоцман"
Середній бал 4.91 на основі 10 відгуків
Відгуки (10):
Посетили кабинет Гоцмана. Я в восторге от фильма "Ликвидация" и этот Квест меня очень впечатлил. Обстановка, реквизит комнаты и даже какой то спецефический запах все это погружает в атмосферу старой Одессы. Да и что может быть лучше чем стать на время героем любимого фильма ,помочь Давиду Марковичу и вычислить предателя ))) Задания не стандартные, сам Квест не линейный так что скучать не приходилось ни кому. Видно что Квест сделан с душой и организаторы постарались на ура!!! Спасибо вам за игру и тёплый прием))
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Погружение в атмосферу настоящего детектива, антураж послевоенной Одессы с ее неповторимым колоритам и еще целая куча всяких интересностей, вот что ждет тех кто попадает в "Кабинет Гоцмана". Закрученный клубок истории увлекает настолько, что ты не замечаешь как течет время, некоторые вещи удивляют, некоторые веселят, и все это оставляет приятное и длительное послевкусия. Квест очень хорош, настолько хорош что я с радостью прошел бы его еще раз)))
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Замечательная комната! С первых моментов игры ты как-будто становишься героем фильма "Ликвидация", погружаешься в атмосферу одесского колорита. Захватывающий сюжет комнаты с непредсказуемыми поворотами событий заставляют хорошенько подумать прежде чем решить какие-либо загадки. Поиграйте! Не пожалеете!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Одеса, вул. Троїцька, 4
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Гоцман"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.