Квест Мисливці за привидами (Зе Гейм (Запоріжжя)), Запоріжжя

Місто:  Запоріжжя
Страх:  легкий переляк
Історія:  Давнє пророцтво говорить: «Численні,... Давнє пророцтво говорить: «Численні, приховані від цікавих очей лазівки відокремлюють наш світ від світу потойбічного. Безсмертні стражники охороняють кожен вхід і вихід, аби дати Всесвітам перетинатися. Але ось одного разу потойбічні створіння, нездатні на почуття і співчуття, прорвуться в наш світ. І тільки справжні герої зможуть врятувати його від розрухи і хаосу. Тільки вони зможуть повернути спокій і розмірений ритм життя мирним жителям ».
І хоч легенда була забута, загубившись серед поколінь, так раптово і сталося. Бридкі, жорстокі істоти без плоті і крові, знайшовши давно забуту лазівку, пробралися в тихий і затишний світ під назвою Земля.
Місто, що стає їх першою жертвою, опинилося в темряві. Найжахливіше - від них неможливо позбутися звичайними для нас способами. Вони не мають тіл. Вони - примари. А людство не знає, як перемогти того, хто вже мертвий.
Команда професійних мисливців за привидами, на яку всі сподівалися, таємниче зникла, погнавшись за одним з привидів.
Тепер підмісячний світ в паніці, звичні підвалини руйнуються як картковий будиночок, духи радіють і святкують перемогу. Здавалося, їх мета досягнута і все вже вирішено наперед.
Але як говорить пророцтво - надія на порятунок є. Ось тільки чи залишилися ті самі справжні герої-сміливці? І чи вистачить їм мужності, сміливості та спритності, щоб пробратися на базу зниклих мисливців і роздобути зброю для затримання душ мерців? Чи встигнуть вони за 60 хвилин повернути історію з привидами назад?
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести пригоди / Квести з містикою
Подарунковий сертифікат:  Діє
Тип:  Квест
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Потрібна передоплата після бронювання:  Ні
Кiмнат у квестi: Бiльше нiж одна
Квест "Мисливці за привидами":
Оцінка на основі 13 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: 
Вечірні та нічні ігри проводяться тільки по передоплаті 200 грн!


БРОНЮВАННЯ Мисливці за привидами

Відгуки на квест "Мисливці за привидами"

Середній бал 4.12 на основі 13 відгуків
Відгуки (12):
Квест посетили дети 11 лет, справились, было антуражно и интересно с их слов. Что не понравилось: изначально планировали в лаунж-зоне ( которую с большой натяжкой так назвать) отпраздновать день рождения , пицца, торт и тд. Но как только попали в помещение сразу отказались от этой идеи. Спертый воздух, администратор с диким перегаром, которым провонялось все помещение, ощущение антисанитарии, туалет грязный, пол мокрый, полные мусорные вёдра ((((( не понравилось как администратор общался с детьми и сопровождал квест, как будто они полные дебилы. В общем, желания туда идти больше нет.
3 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
3 Рівень загадок
5 Антуражність
3 Локацiя
1 Персонал
0 Рівень страху
3 Рівень складності
1 Загальне враження

Что хорошего: - очень классный антураж - есть гаджеты, которые работают - взаимодействие с предметами интерьера Что плохого: - нет сюжета, просто двигаемся из комнаты в комнату. Отсутствует единая нить повествования, которая ведёт от начала до конца - загадок очень мало и некоторые непонятны как их решать, нет вводных В целом, если квеста добавить немного информативности, то получился бы очень годный, вытягивает только антураж
3.5 Детальніше
1.5 Ідея, сценарій кімнати
4 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
2 Персонал
0 Рівень страху
3 Рівень складності
3 Загальне враження

мы играли на этом квесте 8 марта 2019, и хочу сказать свое слово)))Нам очень и даже приочень понравилось. Мы читали отзывы и даже друзья ходили на него , правда с детьми (дети счастливы были а вот родители ничего не поняли так как дети быстрее родителей справились с заданиями)))Поэтому после отзывов Хороших и даже несколько не очень хороших мы видели , мы остались в восторге !!! Не буду выдавать все секреты квеста, но реально круто, особенно атмосфера и бластеры!!! все как в кино!!! Спасибо вам , ждем новых квестов!!!!
5 Детальніше
5 Ідея, сценарій кімнати
5 Рівень загадок
5 Антуражність
5 Локацiя
5 Персонал
5 Рівень страху
5 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Запоріжжя, пр-т Соборний, 60
questroom on youtube

Натисніть, щоб переглянути розташування квесту на карті.

Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Мисливці за привидами"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.