Онлайн квест Quiz English (IQuest)

Місто:  Харків
Адреса:  Онлайн
Страх:  Не вказано
Історія:  Знання іноземної мови в сучасному світі... Знання іноземної мови в сучасному світі стає необхідністю для роботи та спілкування з іноземними друзями та знайомими. Однак іноді дуже хочеться розслабитися і розважитися, але в той же час практикувати власні знання та вміння англійською мовою.
Для всіх любителів спілкування англійською мовою, а також тих, хто приїжджає з-за кордону та хоче більш близько поговорити з друзями, наша команда запускає вікторину англійською мовою! Так, так, тут ви можете по-справжньому розважитися зі своїми друзями і одночасно вдосконалити свої навички спілкування іноземною мовою.
У цій категорії ви знайдете класичні завдання, притаманні цій грі, але абсолютно всі вони будуть англійською мовою. Більше того, вам доведеться давати відповіді також іноземною мовою. Таким чином, вікторина для дорослих допоможе кожному учаснику активніше почати використовувати свої знання мови, адже кожен хоче вести команду до перемоги.
Класична вікторина означає певну кількість раундів, кожен з яких має до 10 різних завдань. Використовуйте всю свою винахідливість і кмітливість, щоб вибрати справді правильну відповідь!
Ви хочете провести цікавий вечір зі своїми закордонними друзями, але ви все одно не можете зібратися? Не проблема, адже ви можете зареєструватися на онлайн-вікторину англійською мовою. Накачайте свої знання та розважайтесь із друзями!
Читати повністю
Мова: RU, UA, EN
Жанр:  Онлайн квест
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Онлайн квест
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Не вказано
Категорія рейтингу: Онлайн квест
Онлайн квест "Quiz English":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Ціна: 250 грн в будній і 300 грн у вихідний з команди.
Команда: Одночасно може грати як одна команда, так і необмежену кількість команд.
Місцезнаходження: ви знаходитесь вдома / в офісі і граєте через інтернет
Платформа: Zoom
Оплата: Оплата відбувається перед грою. Гроші необхідно відправити на карту
Бронювання: Відправляєте запит на бронювання і С вами обов'язково зв'яжеться адміністратор і підтвердить Вашу бронь
Відгуки на квест "Quiz English"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Quiz English"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.