Онлайн квест Квиз Classic 1 (IQuest)

Місто:  Харків
Адреса:  Онлайн
Страх:  без жахів
Історія:  Одна з найбільш поширених програм Quizа... Одна з найбільш поширених програм Quizа для дорослих - класичний квіз. Під час гри ви зіткнетеся з різноманітними завданнями, які притаманні даному напрямку. Досить широке розмаїття поглядів і часових меж дозволить максимально сконцентруватися на виконанні завдань і обговорити зі своєю командою всіх можливих варіанти. Більш того, у кожного гравця буде можливість також спробувати удачу і просто провести весело час з друзями.
Ця гра підійде тим, хто бажає розворушити свій розум і абстрагуватися від набридли робочих питань. Завдяки різноманітності завдань ви зможете проявити свою кмітливість, а може навіть і знання історії, наприклад. Всі вміння і інформація, яка коли-небудь Вас цікавила, може привести вас до перемоги!
Тут для всіх команд буде певні кількість раундів і завдань. По закінченню кожного блоку буде проводитися підрахунок правильних відповідей. Переможцем виявиться та команда, яка набере найбільшу кількість балів за всю гру. Але навіть незважаючи на змагання, варто пам'ятати, що найбільш важливим є спільне заняття і радість від спілкування з друзями!
Збирай свою команду і реєструйся на гру! Ми обіцяємо складні, але цікаві завдання і найяскравішу атмосферу! Не забувайте, ми проводимо квіз онлайн для тих, у кого немає можливості бути присутнім на іграх, але хто дуже хоче спробувати свої сили і сили команди в цій грі.
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Онлайн квест
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Онлайн квест
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Не вказано
Категорія рейтингу: Онлайн квест
Онлайн квест "Квиз Classic 1":
Оцінка на основі 0 відгуків
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Додатково: Ціна: 250 грн в будній і 300 грн у вихідний з команди.
Команда: Одночасно може грати як одна команда, так і необмежену кількість команд.
Місцезнаходження: ви знаходитесь вдома / в офісі і граєте через інтернет
Платформа: Zoom
Оплата: Оплата відбувається перед грою. Гроші необхідно відправити на карту
Бронювання: Відправляєте запит на бронювання і С вами обов'язково зв'яжеться адміністратор і підтвердить Вашу бронь
Відгуки на квест "Квиз Classic 1"
На жаль, немає відгуків до даного квесту. Ви можете бути першим =). Будь ласка, залиште відгук, якщо ви вже грали раніше в цьому квесті.
Контакти:
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Квиз Classic 1"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.