Квест Таємниці старовинного маєтку (Ума Палата), Запоріжжя

Місто:  Запоріжжя
Страх:  Не вказано
Історія:  Ви звичайний житель України середнього... Ви звичайний житель України середнього достатку. Якось знайомий ріелтор підкидає Вам інфу про маєток, який продається за дуже вигідною ціною. Ви вирішили спіймати удачу за хвіст, не вдаючись у подробиці історії маєтку. Підключили друзів і викупили маєток, вирішивши влаштувати в ньому шикарний готель для відпочинку.
На радощах укладеної угоди поїхали всі разом відпочити в новоспечений майже готель на кілька днів. Гуляючи по кімнатах маєтку, ви відзначили, що він злегка похмурий, але в цьому навіть щось було.
Єдине місце, яке все ж хотілося переробити, це кабінет попереднього господаря: дуже вже він був страшним.
Увечері прогулюючись по околицях. У місцевому барі Ви дізналися про різні чутки, які Вас дуже потішили: то про якусь дуже красиву, багату і злу графиню - засновницю маєтку, то про наступного власника - відомий шукач скарбів, який раптом зник без сліду. Прекрасні легенди для старовинного готелю, подумали Ви. Зіграють Вам тільки на руку в готельному бізнесі. Але одна легенда вас дуже навіть зацікавила: про незчисленні скарби графині, які заховані в одній з таємних кімнат. І лише раз на рік і лише на одну годину відкривається погляду таємний хід в цю скарбницю. Забавно, але за легендою і не хитрим підрахунком цей день якраз сьогодні.
Ось ми і дізнаємося, які з легенд правдиві, і чи вдасться Вам збагатитися.)))
Квест не співпрацює! Без онлайн бронювання!
Читати повністю
Мова: RU, UA
Жанр:  Квести з містикою
Подарунковий сертифікат:  Не діє
Тип:  Квест
Квест з категорії:  Не вказано
Актор:  Ні
Тип оплати:  Готівкою
Квест "Таємниці старовинного маєтку":
Оцінка на основі 1 відгука
Враження
Складність
Страх
Антуражність
Відгуки на квест "Таємниці старовинного маєтку"
Середній бал 5 на основі 1 відгука
Відгуки (1):
Это был первый опыт квест-комнаты. Мы с девочками были в восторге! Хотя тупили, конечно, изрядно))) это ж потом понимаешь, что можно было догадаться без подсказки и самим) подпортили поиски только фонарики, теперь буду носить свой) Спасибо организаторам!
4.7 Детальніше
4.6 Ідея, сценарій кімнати
4.9 Рівень загадок
4 Антуражність
4.9 Локацiя
5 Персонал
4.9 Рівень складності
5 Загальне враження

Контакти:
Запоріжжя, вул. Незалежності України 41а
Ви можете ознайомитись з іншими квестами від даного організатора розваг.
Також дивляться
Розділ з квестами, які популярні у перегляді серед інших користувачів.
Квести, схожі на "Таємниці старовинного маєтку"
Цей розділ з підбіркою квестів, які підібрані системою автоматично за схожими критеріями та параметрами. Це не завжди ідентичні квести з тим який ви переглядаєте, але можливо ви знайдете щось цікаве.