Огляд квесту Пірати Карибського моря Запоріжжя

Photos for reviews Огляд квесту Пірати Карибського моря Запоріжжя
Огляд
Квест кімната Пірати карибського моря від Оріджн квест в Запоріжжі. Даний квест ми проходили командою з 3 чоловік, всі дорослі, захотілося спробувати себе в ролі піратів і подивитися, що ж такого цікавого можна зробити в квесті на піратську тематику.
Забронювали квест на порталі квеструм, після чого нам передзвонила оператор і попросила не спізнюватися =). Ми прийшли вчасно, до слова квест розташований в центрі на проспекті Соборному зовсім поруч з площею Маяковського.
Як і годиться перед початком квесту нам було проведено інструктаж і правила поведінки під час перебування в кімнаті. Також нас попросили одягнути пов'язки, для більшого відчуття антуражу і залученості.
Кожного з нас по черзі завели в квест, і після того як завели останнього гравця і дали команду до старту. Знявши пов'язки ми опинилися в трюмі піратського корабля, поруч з «Чорної Бороди» і нашим першим завданням стало розібратися в тому, що відбувається для того, щоб рухатися далі.
Все в квесті здавалося таким натуральним і реалістичним, що думаю дітям тут має бути дуже цікаво. Ми змогли перебратися з трюму в каюту, а потім на палубу де нас чекало останнє випробування. На жаль, ми не змогли впоратися без підказок, але це ніяк не зменшило наших вражень від проходження квесту.
Квест Пірати - багатокімнатний (але кімнати не великі), з красивим інтер'єром під старий піратський корабель. Думаю, що дана квест кімната не залишить байдужим того, хто любить фільми про піратську тематику і звичайно ж шанувальників серії фільмом про Джека Горобця.
на даній локації кілька квестів, які підійдуть великої компанії як дітям так і дорослим
Після проходження враження залишилися приємні і нам захотілося швидше піти в другій квест, що ми і зробили =).
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Пірати Карибського моря
26.09.2019