Огляд квесту Містичний готель

Photos for reviews Огляд квесту Містичний готель
Огляд
Мережа квест кімнат EsqapeQuest досить відома у Львові і в їх арсеналі великий вибір, але чомусь завжди нам з ними не щастило. Те адміністратори не привітні, то замки забувають деякі закрити, то хвилин на 20 затримували початок гри. А один раз навіть адміністратор заснув і коли ми вийшли з кімнати, нас ніхто не зустрів)
Але кімната Містичний готель - одна з небагатьох дуже класних кімнат цієї мережі (і в цілому серед квестів). На наше щастя ця кімната справді зроблена дуже якісно і з душею. Що нам дуже сподобалося, так це захоплююча і інтригуюча історія кімнати. З перших хвилин звуки, музика, інтер'єр занурюють тебе в містичну атмосферу готелю і ви уявляєте себе справжніми слідчими, які мають зрозуміти, чому ж цей готель покритий стількома таємницями і загадками, провести справжнє розслідування, щоб зрозуміти, що ж насправді тут сталося і розкрити секрет цього містичного готелю. Але потрібно бути обережними і уважними, так як на шляху будуть відбуватися дивні і часом навіть моторошні речі, готель нібито буде спілкуватися з вами і заважати розслідуванню, остерігайтеся зустрічі з так званими мешканцями, вона не всім може бути до душі. що тут говорити, цей квест можна сміливо назвати захоплюючим. Час в такій кімнаті пролітає миттєво і хочеться, щоб історія не закінчувалася.
Також слід зазначити, що на даній локації знаходяться кімнати в одній тематиці, тому якщо ви любитель хоррора, то можете одним разом пройти кілька кімнат.
Ресепшн оформлений у відповідному стилі, так що ще до початку гри ви можете налаштуватися на відповідну хвилю. Єдине, я б попрацювала над адміністраторами. Над їх подачею і настроєм.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Містичний готель
26.09.2019