Огляд квест кімнати Від заходу до світанку Київ

Огляд квест кімнати Від заходу до світанку Київ - Фото
Огляд
Огляд квест кімнати компанії ANABIOZ - Від заходу до світанку.
Квест відкритий влітку 2020 року, так що на момент нашого проходження він був зовсім новехенькім.
Квест розташований в локації з ще трьома квестами даної компанії, це буде хорошим плюсом для тих, хто любить грати по кілька квестів за день або для великих компаній (людина 20-25), які хочуть піти в квести одночасно.
На карантині ми скучили за квестами і відразу після поліпшення ситуації і відновлення роботи квест компаній почали шукати, що у кого з'явилося новеньке, де відкрито новий квест в Києві, і на сайті квеструм ми звернули увагу на тільки відкритий квест ANABIOZ - Від заходу до світанку ( Київ, центр, провулок Шевченка 4).
Квест почався з того, що ми опинилися в порожньому барі, за легендою це лігво вампірів і нам необхідно вибратися поки мешканці та господарі даного місця не повернулися. І дійсно перша кімната стилізована під бар з фільму: барна стійка, музичний автомат, більярдний стіл та інші атрибути. Ми не дуже любимо використовувати підказки і намагаємося по максимум відтягувати цей момент. На проходження першої кімнати у нас пішло майже 40 хвилин, благо квест розрахований на 90 хвилин і ми знаємо, що в разі потреби можемо розраховувати на додаткові 5-10хвилин (як озвучили нам адміністратори це тільки для тих команд, які начітюнают квест під час). Не хочеться спойлер, але попереду нас чекало ще 3-4 ігрових простору в даному квесті, і за часом проходження, мабуть, перша і третя кімнати зайняли у нас найбільше часу. У відведений час ми не вклалися, і витратили на проходження 97 хвилин.
Квест нас порадував, ми залишилися задоволені кількістю завдань і ігровий площею квесту, можливо варто додати кілька антуражних дрібничок, але і так в цілому враження залишилися позитивні і приємні. Ах-да, мало не забули, для тих хто грав в Острів від даної компанії, в цьому квесту також використовується трохи механізмів для створення додатковий емоцій.
Після проходження захотілося переглянути фільм
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Від Заходу до світанку
20.08.2020