Огляд квесту Ва-Банк: пограбування на Майдані

Photos for reviews Огляд квесту Ва-Банк: пограбування на Майдані
Огляд
Перевірений квестер завжди може похвалитися численними подвигами в самих різних областях. Чого тільки він не робив, в яких бувальцях побував, в які глибини світів і підсвідомості проникав, рятував дітей і все людство разом, викрадав новітні розробки в області комп'ютерних технологій, розгадував стародавні манускрипти, здійснював запаморочливі втечі з неприступних в'язниць і звичайно ж грабував банки.
Це, мабуть, найприємніше. Якщо все складається вдало (а по-іншому у професіонала бути не повинно), ти з товаришами зриває великий куш і насолоджуєшся життям по повній.
Все це добре, але ось що робити, якщо ти і твоя команда давно не були на ділі, а повернутися в «професію» дуже хочеться? У таких випадках потрібна ґрунтовна тренування. І де її можна якісно пройти, як не на спеціальній тренувальній базі.
За своїм квестерскім каналах ми відшукали таку сверхзасекреченную базу, створену як муляж справжнього відділення банку. І не зволікаючи відправилися туди.
На початку нам здалося, що форму ми свою не втратили і всі випробування нам абсолютно по плечу. Але, чим далі ми просувалися, тим більше розуміли - все треба починати заново, ми розгубили вправність, стали повільні і передбачувані. А в такій справі це рівносильно повного провалу. І тоді ми відкинули в сторону весь свій попередній досвід і почали вчитися заново. Ми пройшли за цей час весь тернистий шлях від азів до майстерності, зібравши воєдино волю і прагнення до перемоги.
На базі нам приготували цілу обойму завдань, загадок, перевірок на міцність, випробувань на спритність, кмітливість і кмітливість. І все це було неймовірно динамічно, видовищно, пізнавально і по-справжньому круто.
Коротше, тренінг пройшов на найвищому рівні. І можна абсолютно сміливо йти на справу з залізобетонною упевненістю в тому, що нашій команді тепер підкориться будь-який банк світу))


Коротко про квест:

• Квест дуже антуражний. Локація має гранично реалістичний вигляд відділення банку.
• квестовая складова на вищому рівні. Дуже багато загадок. Їх реально вистачило б на 2 квесту))
• Тривалість квесту «Ва-Банк: вкрасти мільйон» 2 години. Це перший квест в Києві з таким розмахом!
• Загадки в цілому середнього рівня складності з відмінною логікою
• У грі бере участь багато різного роду девайсів. І це дуже втягує в злагоджену командну гру
• Цей квест буде цікавий як новачкам, так і гуру
• Оператори на локації дуже чуйні, привітні і неймовірно позитивні
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Ва-Банк: пограбування на Майдані
09.01.2020