Огляд квесту Втеча з Шоушенка

Огляд квесту Втеча з Шоушенка - Фото
Огляд
"Ну що ж, ласкаво просимо в Шоушенк, панове засуджені, питання не ставити, ось ваша форма, одягайтеся і по одному до стіні!" Клац-клац! І ось ваше фото з номером вже числиться в вашій особистій справі. Закривши очі ... відкриваєш і ти замкнений у тюремній камері на 27 років, тієї самої, в якій сидів засуджений Енді Дюфейн. Все що вам залишається - це повторити його шлях і втекти з цієї в'язниці.
Перші хвилини складно міркувати, так як ти в не великий камері, прикутий до ліжка, в уніформі укладеного - звучить досить моторошно, погодьтеся. Але в міру організації втечі Ти входиш в азарт і вже складно зупинитись. Тебе вже не бентежать досить забавні мешканці цієї місцевості і ті місця, за якими ти пробираєшся до виходу (не дарма, до речі, вас попереджали одягати зручний одяг і ніяких підборів) є тільки одна мета - вибратися. Завдання збудовані логічно і квест можна пройти практично без підказок (досвідченим Квестер), але поворушити мізками над непростими логічними завданнями все ж доведеться.
Як завжди, Secretorum радує локаціями в цьому квесті, цікавими і різноплановими завданнями як на логіку, так і на уважність. У підсумку вся наша банда вибралася, прихопивши з собою особисті справи і приємний вічнозелений бонус)
Що хотілося б ще в цій мережі - це якісь акції або знижки, але це так, чисто побажання. А так же трохи бентежить розташування локації, воно знаходиться в радянському адміністративному будинку на 3 або 4 поверсі і перший раз важко зорієнтуватися, щоб знайти їх. У іншому все супер це наша улюблена мережу квестів.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Втеча з Шоушенка
30.09.2019