Огляд квесту Тайник Роббі Бакса

Photos for reviews Огляд квесту Тайник Роббі Бакса
Огляд
Яким би захоплюючим та насиченим не було життя грабіжника, рано чи пізно воно закінчується і, яким би прикрим це не було, обривається воно зазвичай в момент, коли все здавалося б тільки починається… «Остання справа» перед спочинком з лаврами «невловимого» грабіжника обертається фатальною помилкою, в той час, як все награбоване добро припадає пилом надійно заховане у лігві злочинця.
І ось ви заходите в кімнату з надією, що гроші будуть прямо у вас перед носом, проте двері зачиняються і тепер вам не вдасться вийти звідси. Самі того не підозрюючи ви запустили механізм який не дозволить вам забрати цінності… Але хто знає, можливо у вас вийде врятуватися розгадавши всі загадки мерця.
При вході до кімнати, що являється невеличким офісом, вас зустріне приємний інтер’єр у стилістиці мафії 80-х років. Поєднання класичних темних кольорів та синьо-червоне освітлення підсилює антуражність кімнати, і якимось чудесним чином закріплює впевненість в тому, що це лігво мафії, можливо воно навіть трохи нагадує якийсь салун тих же років.
Одразу після зачинення дверей і старту квесту, ти трохи розгублюєшся і не знаєш, що робити, адже всі предмети на перший погляд нічим не примітні, і не одразу здогадуєшся, що абсолютно всі вони ігрові. Розгадавши першу загадку все стає ще більш атмосферним, і вже зрозуміло в якому напрямку рухатись далі, адже квест лінійний, проте це зовсім не значить що загадки стають легшими, а навпаки рівень складності плавно зростає до середини квесту, і залишається на тому ж рівні аж до кінця. Загадки цікаві, хочеться розв’язати та дізнатися розгадку не тільки для того щоб перейти до наступної, а щоб перевірити себе. Квест кімнату цілком можна пройти без підказок за відведений час, головне бути уважним, та взаємодіяти з усією кімнатою.
Достоїнства квесту: Немає нічого що могло б збити з логічного ланцюжка лінійного квесту, легка приємна атмосфера. Логічно-математичні загадки середнього рівню складності.
Недоліки: музика не завжди відповідає стилістиці, проте це суто суб’єктивна думка.
Загалом приємний квест в дусі мафії 70-80х років, досить цікаві загадки з нестандартними рішеннями, ідеально підійде для компанії з 1-2 людини.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Тайник Роббі Бакса
26.09.2019