Огляд квесту Чорно-біла історія

Photos for reviews Огляд квесту Чорно-біла історія
Огляд
Уявляєте, що б було, якби світ став чорно-білим? Така собі застигла зима без найменшого натяку на зелене листя, бездонну небесну блакить і оранжево-червоні заходи. Нудно, прісно і самотньо. Навіть холодно. Золотого сонця адже теж немає.
Якщо не можете уявити, не вистачає фантазії, приходьте в квест-кімнату «Чорно-біла історія» і ви все побачите в реалі. Тільки два кольори - чорний і білий. В інтер'єрі, в меблів, в найдрібніших деталях. Наче ти потрапляєш всередину чорно-білої фотографії, вірніше чорно-білого кіно.
Довго знаходиться в такому оточенні просто нестерпно. І ти починаєш шукати вихід, ти починаєш шукати кольору. Вони ж повинні десь ховатися? Меблі, стіни, вікно, стеля ... Ти обмацуєш, оглядаєш все до міліметра і починаєш розуміти, що не все втрачено, кольору є, просто їх треба звільнити від чаклунства, повернути в реал, розфарбувати убоге чорно-білий простір в усі кольори веселки.
І кольори починають повертатися, проступати через чорно-білу пелену. Чи не зразу, поступово. Ти розгадуєш загадки, вирішуєш головоломки, думаєш, зіставляєш, пробуєш, шукаєш. Щось треба переставити, щось нахилити, щось підкрутити, на щось натиснути, щось зібрати, щось натягнути, щось ... щось ... щось ...
І ось поступово повернулося вже кілька кольорів. Ти входиш в азарт - треба закінчити розпочате і повернути в кімнату веселку. Кольори ховаються, як ніби навіть посміюються над тобою, грають в хованки. Але ти вперто йдеш до мети, і один за іншим вони повертаються на свої місця. Кімната перетворилася. Очі радіють, душа радіє. Чудо не інакше - веселка розхлюпала свої промені там, де ще годину тому все було чорно-білим.
Ось так починаєш себе відчувати казковим художником, якому під силу перетворювати реальність навколо. Хочеш спробувати? Приходь теж сюди. Фарб вистачить на всіх. Головне - бажання зробити світ яскравішим.
Коротко про квест:
• Дуже атмосферне. Магічне перетворення кімнати з чорно-білої в яскраву і неповторну
• Відсутні предмети, які не беруть участь в грі. Іншими словами, немає відволікаючих моментів.
• Квест розрахований на 60 хв неспішного вдумливого розгадування. Нікуди не потрібно бігати і поспішати))
• Красиві і незвичайні загадки середнього рівня складності
• Всі механізми в ідеальному стані, працюють без осічок
• Квест цікавий для досвідчених гравців і абсолютно під силу новачкам
• Дуже привітний і уважний персонал
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Чорно-біла історія (магія)
26.09.2019