Огляд квесту Криївка

Photos for reviews Огляд квесту Криївка
Огляд
Черговим міні-квестом в нашому списку був квест від компанії Zigraymo - квест Криївка, або як кімнату іменує організатор Партизани.

В даний квест ми пішли після слів одного знайомого, який підказав нам невеликий список однокімнатних квестів, і виділив кілька найцікавіших на його погляд (Криївка, Палата№6, Карти гроші два стволи від Зіграймо, Конспіративна квартира від Узаперті, Чорно біла історія і Тайник Роббі долара від Анабиоз).

Нам вже довелося побувати в декількох квестах від Зіграймо, і ми цілком розуміли чого очікувати. Нам вдалося дізнатися, що квест Криївка, та й вся локація на контрактового, спочатку були побудовані компанією EscapeQuest, яка в своя час була одним з лідерів в Києві по квестам, але потім перебазувалася до Львова (напевно там справи йдуть більш продуктивно з квестами =) ).

Квест кімната Криївка від Зіграймо розташована на Подолі біля кінотеатру Жовтень, недалеко від метро Контрактова площа (метрів 100 від виходу з переходу метро), вул Ярославська 15/23 (у дворі).

У локації нас зустрів привітний адміністратор, ми поговорили з ним хвилин 10 і далі він запустив нас в квест. За легендою ми опинилися в одній з криївок (спеціальне партизанський укриття). На дворі 1943 рік. Нас контузило, але потрібно зрозуміти наше місце розташування і передати координати в штаб.

Квест кімната зроблена досить реалістично. За відчуттями, що ми під землею в одному з обладнаних окопів, запах дерева, напівтемрява і відповідне музичне супровід створили потрібний настрій.

Квест нескладний, без будь-яких надлишок і побудований більше на пошук. Вам належить шукати, шукати і ще раз шукати. Для двох гравців цілком комфортно і якраз хвилин на 40-50. За нашими відчуттями розрахований більше на чоловічу команду, та й команді з 4 гравців (стільки пускає організатор), може бути нуднувато, але це справа суб'єктивна.
Ви можете подивитися повну інформацію та забронювати квест Партизанський штаб
01.10.2019